Merakla Beklenen Alaaddin Filminden Karakter Posterleri Geldi

Merakla Beklenen Alaaddin Filminden Karakter Posterleri Geldi

  31 Mart 2019

  376 Okunma

Yönetmen koltuğunda Guy Ritchie'nin oturduğu, merakla beklenen Aladdin filmi 24 Mayıs 2019’da izleyicilerle buluşacak. Disney'in 1992 yapımı Aladdin animasyon filminin live-action olarak yeniden çekildiği 2019 yapımı Aladdin filminin konusu;  Agrabah pazarlarından yiyecek çalarak geçinmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan Aladdin'in hayatı, Harikalar Mağarası'nda bulduğu sihirli lamba ve 3 d...

Yönetmen koltuğunda Guy Ritchie’nin oturduğu, merakla beklenen Aladdin filmi 24 Mayıs 2019’da izleyicilerle buluşacak.

 

Disney’in 1992 yapımı Aladdin animasyon filminin live-action olarak yeniden çekildiği 2019 yapımı Aladdin filminin konusu;  Agrabah pazarlarından yiyecek çalarak geçinmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan Aladdin’in hayatı, Harikalar Mağarası’nda bulduğu sihirli lamba ve 3 dileğini gerçekleştirecek lamba cini ile tamamen değişmesini anlatmaktadır. Aladdin’in, babası tarafından başka biriyle evlendirilmeye zorlanan Prenses Jasmine’e kavuşmaya çalışacağı eğlenceli macerasından yeni karakter posterleri merakla bekleyen izleyicinin beğenisine sunuldu.

Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönettiği filmde, Aladdin’e Mısırlı oyuncu Mena Massoud, masalın ikonik karakteri mavi cin Genie’ye Will Smith ve Aladdin’in büyük aşkı Prenses Jasmine’e ise Naomi Scott hayat veriyor.

24 Mayısta sinemaseverlerle buluşacak olan Alaaddin’den yayınlanan karakter posterlerini aşağıda görebilirsiniz.

Filmin yayınlanan ilk uzun fragmanını izlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER