Merakla Beklenen Hellboy’dan Yepyeni Görseller Geldi!

Merakla Beklenen Hellboy’dan Yepyeni Görseller Geldi!

  29 Mart 2019

  332 Okunma

Merakla beklenen 2019 yapımı Hellboy’dan yeni görseller, sinemaseverlerle paylaşıldı.   Yönetmenliğini Neil Marshall’ın üstlendiği, senaryosunu ise Andrew Cosby ve Christoper Golden’in kaleme aldığı Hellboy filminden yepyeni görseller, filmin meraklılarıyla paylaşıldı. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 12 Nisan 2019 olarak belirlenen filmin devam filmlerinin de çekileceği uzun süre konuşulmuştu....

Merakla beklenen 2019 yapımı Hellboy’dan yeni görseller, sinemaseverlerle paylaşıldı.

 

Yönetmenliğini Neil Marshall’ın üstlendiği, senaryosunu ise Andrew Cosby ve Christoper Golden’in kaleme aldığı Hellboy filminden yepyeni görseller, filmin meraklılarıyla paylaşıldı. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 12 Nisan 2019 olarak belirlenen filmin devam filmlerinin de çekileceği uzun süre konuşulmuştu. Filmin yapımcıları, gelecek filmler için düşünceleri olduğundan söz etmişti.

 

Hellboy’da baş karakterimiz, cehennemden çıkıyor ve Büyük Britanya’ya doğru bir yolculuğa çıkıyor. Blood Witch Nimue ile yapacağı unutulmaz savaş için hazırlığını izleyeceğimiz Hellboy, şiddet ve intikam dolu bir hikâye ile izleyici karşısına çıkıyor. Mike Magnola’nın çızgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanan filmin +18 yaş sınırı olduğu da geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

 

Filmin dev isimlerden oluşan oyuncuları arasında başrolü, Stranger Things dizisinin sevilen oyuncusu David Harbour kaptı. Kadroda yer alan diğer isimler ise Milla Jovovich, Ian McShane, Daniel Dae Kim ve Sasha Lane gibi isimlerden oluşuyor. Filmde Hellboy, Merlin’in eşi ve Kan Kraliçesi Nimue ile yüzleşmek üzere İngiltere’ye gelir. Ancak savaşları dünyanın sonunu getirecektir. Hellboy da bunu engellemeye çalışacaktır.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle