Merakla Beklenen Men in Black’den Yepyeni Bir Fragman

Merakla Beklenen Men in Black’den Yepyeni Bir Fragman

  28 Nisan 2019

  615 Okunma

Men in Black serisinin 4. Filmi “Men in Black: International”dan yeni bir fragman yayınlandı. Serinin 4. Filmi olarak karşımıza çıkan “Men in Black:International “in başrollerinde bu sefer Will Smith ve Tommy Lee Jones yer almıyor. Bu büyük sürprizle, sevenlerini epey şaşırtan filmin oyuncu kadrosunu Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Chris Hemsworth, Emma Thompson, Liam Neeson gibi ünlü isimle...

Men in Black serisinin 4. Filmi “Men in Black: International”dan yeni bir fragman yayınlandı.

 

Serinin 4. Filmi olarak karşımıza çıkan “Men in Black:International “in başrollerinde bu sefer Will Smith ve Tommy Lee Jones yer almıyor. Bu büyük sürprizle, sevenlerini epey şaşırtan filmin oyuncu kadrosunu Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Chris Hemsworth, Emma Thompson, Liam Neeson gibi ünlü isimle oluşturuyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla, alışık olmadığımız bir formatta karşımıza çıkıyor olsa da, ilgi odağına dönüşen film 2019 yazının hitlerinden olmaya da aday!

“Men in Black: International”daki bir başka farklılık ise, yönetmen koltuğunda oturan ismin de değişmiş olması… Serinin önceki filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Barry Sonnenfeld’in yerini, “Hızlı ve Öfkeli” filmi “The Fate of the Furious”un yönetmeni olarak hatırlayacağımız F. Gary Gray alıyor.

Bu büyük değişikliklere rağmen, film önceki yapımları yok saymıyor, sadece taze bir kanla yoluna devam ediyor şeklinde değerlendirebiliriz. Chris Hemsworth ve Tessa Thompson, Ajan H ve Ajan M rollerini üstlendiği yapımda iki ajan, dünya çapındaki bir cinayet gizemini çözmek için yeni bir ekiip kurarlar. Man in Black: İnternational’da Liam Neeson, M.I.B.’in İngiltere şubesinin başkanlığını yürütürken, Emma Thompson da ABD şubesinin başı olarakizleyici karşısına çıkıyor.

Uzun bir aradan sonra ikinci fragmanı ile izleyicinin karşısına çıkan Men in Black serisinin 4. Filmi International 14 Haziran 2019’da vizyondaki yerini alacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle