Michelle Pfeiffer ‘Kedi Kadın’ Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Michelle Pfeiffer ‘Kedi Kadın’ Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti

  4 Nisan 2019

  273 Okunma

Geçtiğimiz günlerde Kedi Kadın zamanlarından kalma kırbacıyla yaptığı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Michelle Pfeiffer, hayranlarını heyecanlandırmakla kalmayıp yeni filmde tekrardan Kedi Kadın olabilme ihtimalini düşündürttü.    Michelle Pfeiffer’in yönetmen Tim Burton’un en başarılı çalışmalarından olan Batman Returns filmindeki ikon haline gelen kötü karakteri oynamasının üzerinden ne...

Geçtiğimiz günlerde Kedi Kadın zamanlarından kalma kırbacıyla yaptığı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Michelle Pfeiffer, hayranlarını heyecanlandırmakla kalmayıp yeni filmde tekrardan Kedi Kadın olabilme ihtimalini düşündürttü. 

 

Michelle Pfeiffer’in yönetmen Tim Burton’un en başarılı çalışmalarından olan Batman Returns filmindeki ikon haline gelen kötü karakteri oynamasının üzerinden neredeyse 26 yıl geçti. Aradan geçen yıllara meydan okuyan Pfeiffer, aynı karakteri yani kedi kadını tekrar canlandırmak istediğini her fırsatta dile getiriyordu. Oysaki, 1960lı yıllarında yayınlanan Batman televizyon dizisi serisinden bu yana yayınlanan her bir Batman filmi veya dizisinde kedi kadın karakteri Anna Hathaway (The Dark Knight Rises) ve Halle Berry (Catwoman) gibi başka oyuncular tarafından da canlandırılmıştı.

 

Yine de birçok kişi tarafından en iyi Kedi Kadın olarak betimlenen Pfeiffer, geçtiğimiz pazartesi günü Batman Returns’daki rolünde kullandığı kamçıyı bulduğunu söylediği sosyal medyada Batman hayranlarına heyecan vermekle kalmayıp bir de yeni film için “Acaba?” diye düşünülmesine sebep oldu. Üstelik yalnızca kamçısını bulduğunu duyurmadı aynı zamanda hala paslanmadığını kanıtlarcasına hünerlerini de sergilemeyi ihmal etmedi.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle