Mini Dizi The Third Day’in Başrol Oyuncu Jude Law Olacak

Mini Dizi The Third Day’in Başrol Oyuncu Jude Law Olacak

  16 Haziran 2019

  381 Okunma

HBO ve Sky şirketlerinin ortaklaşa çalıştığı altı bölümlük mini dizi The Third Day Jude Law ile geliyor! (Jude Law, her yanı sırlarla dolu olan bir adanın birbirinde gizemli sakinleri karşısında bir başına kalan Sam’i canlandıracak.)   The Third Day’in yapım süreci Adrian Sturges, Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B Entertainment ve Utopia dizisinin yaratıcısı ve yazarı Dennis Kelly tarafından or...

HBO ve Sky şirketlerinin ortaklaşa çalıştığı altı bölümlük mini dizi The Third Day Jude Law ile geliyor! (Jude Law, her yanı sırlarla dolu olan bir adanın birbirinde gizemli sakinleri karşısında bir başına kalan Sam’i canlandıracak.)

 

The Third Day’in yapım süreci Adrian Sturges, Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B Entertainment ve Utopia dizisinin yaratıcısı ve yazarı Dennis Kelly tarafından ortaklaşa yürütülecek. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise BAFTA ödüllü Marc Munden olacak.

 

Bir aksilik olmazsa çekimlerine önümüzdeki Temmuz ayında başlanacak dizi, 2020 yılında Sky Atlantic ve HBO kanallarında yayınlanacak.

 

Paolo Sorrentino’nun HBO yapımı dizisi Young Pope’ta da başroldeki isim Jude Law’idi. Eğer, The Young Pope’un ikinci sezonu olan The New Pope’u da düşünürsek, The Third Day mini dizisi, Law’un yeni sezonda HBO’da yayınlanacak olan ikinci dizisi olacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER