Naim Süleymanoğlu Filminin Kamera Arkası Görüntüleri

Naim Süleymanoğlu Filminin Kamera Arkası Görüntüleri

  8 Temmuz 2019

  438 Okunma

Eşsiz yetenek Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Hayat Van Eck gibi, sporcunun çocukluğunu canlandıran iki minik oyuncuyu da Naim Süleymanoğlu’nun kendisi gibi milli halterci olan kardeşi Muharrem Süleymanoğlu rollerine hazırladı. 10 yaşında halter hayatında üst üste rekorlar kıran Naim Süleymanoğlu’nun çocukluğuna haya...

Eşsiz yetenek Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Hayat Van Eck gibi, sporcunun çocukluğunu canlandıran iki minik oyuncuyu da Naim Süleymanoğlu’nun kendisi gibi milli halterci olan kardeşi Muharrem Süleymanoğlu rollerine hazırladı. 10 yaşında halter hayatında üst üste rekorlar kıran Naim Süleymanoğlu’nun çocukluğuna hayat veren oyuncuların canla başla çalıştığı antrenmanlara dair kamera arkası görüntüleri yayınlandı. 

 

Naim Süleymanoğlu’nın haltere başlamadan önce, yani 10 yaşından önce yaşadıklarına yer veren, Bulgaristan’da çevresinin ve arkadaşlarının cesur, zeki ve ufak tefek olduğu için dönemin en sevilen çizgi film kahramanının adıyla, “Kalemendo” olarak hitap ettiği Naim Süleymanoğlu, yıllar içinde başarılarla dolu spor hayatında da onlarca lakap ile anıldı. Ancak bunlar arasında en unutulmazı “Cep Herkülü” oldu. Çekimlerine İstanbul’da devam edilen, yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu’nun oturduğu, senaristliğiniyse Barış Pirhasan’ın üstlendiği Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi de ismini, işte bu çok bilinen ve benimsenmiş olan özel lakaptan aldı.

 

Filmde, sayısız başarısıyla haklı olarak, yalnızca Türk spor tarihinin değil Dünya spor camiasının da  en önemli isimlerinden biri haline gelen, milli gururumuz Naim Süleymanoğlu’nu, yetenekli oyuncu Hayat Van Eck canlandırırken, Süleymanoğlu’nun haltere başladığı zamanları Batuhan Davutoğlu, biraz daha büyük hallerini ise Deniz Ali Cankorur canlandırıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle