Netflix Dizisi Dead To Me’den İlk Fragman Müjdesi!

Netflix Dizisi Dead To Me’den İlk Fragman Müjdesi!

  4 Nisan 2019

  257 Okunma

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Dead to Me ilk sezon bölümleri ile 3 Mayıs izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken; merakla beklenen diziden ilk fragman görücüye çıktı. Başrollerinde Linda Cardellini ve Christina Applegate’in yer aldığı Dead To Me birbirinden çok farklı karaktere sahip iki kadının, geçtikleri zor dönemde filizlenen güçlü dostluk bağlarını konu alıyor. Psikolojik bir deste...

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Dead to Me ilk sezon bölümleri ile 3 Mayıs izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken; merakla beklenen diziden ilk fragman görücüye çıktı.

 

Başrollerinde Linda Cardellini ve Christina Applegate’in yer aldığı Dead To Me birbirinden çok farklı karaktere sahip iki kadının, geçtikleri zor dönemde filizlenen güçlü dostluk bağlarını konu alıyor. Psikolojik bir destek grubunda tanışan iki kadından Christina Applegate’in hayat verdiği Jen, karamsar ve alaycı bir mizah anlayışına sahip;  Linda Cardellini’nin hayat verdiği Judy ise çok daha pozitif ve özgür ruhlu bir karakterdir. Çeşitli tesadüflerin sonunda Judy, Jen için çok önemli olabilecek bir sırra sahip olduğunu farkeder. Jen ise, eşinin ölümünün suçlusunu bulabilmek için Judy’den yardım ummaktadır.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan Dead To Me’nin oyuncu kadrosunda başrollere Edward Asner, Max Jenkins, Luke Roessler, James Marsden, Diana Maria Riva ve Suzy Nakamura gibi isimler de eşlik ediyor.

Merakla beklenen dizinin senaristliğini Liz Feldman, Abe Sylvia ve Kelly Hutchinson üstleniyor.

3 Mayıs’ta , Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan komedi dizisi Dead To Me’den yayınlanan ilk fragmanı yukardan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle