Netflix Drama Filmi Hayırsever’e Ait Altyazılı Fragman ve Poster Yayınlandı!

Netflix Drama Filmi Hayırsever’e Ait Altyazılı Fragman ve Poster Yayınlandı!

  5 Mayıs 2019

  499 Okunma

“Star Wars: Rebels”, “Alex, Inc.” ve “The Good Place” dizilerinde de performansına şahit olduğumuz başarılı aktris Tiya Sircar’ın başrolde olduğu, yapımcılığını Netflix’in üstlendiği aile draması “Hayırsever”e ait ilk altyazılı fragman ve poster yayınlandı.   Oyuncu kadrosunda Chad Connell, Marco Grazzini, Mark Camacho, Elana Dunkelman, Daniela Sandiford, Jesse Camacho, Kenny Wong ve Robert Cro...

“Star Wars: Rebels”, “Alex, Inc.” ve “The Good Place” dizilerinde de performansına şahit olduğumuz başarılı aktris Tiya Sircar’ın başrolde olduğu, yapımcılığını Netflix’in üstlendiği aile draması “Hayırsever”e ait ilk altyazılı fragman ve poster yayınlandı.

 

Oyuncu kadrosunda Chad Connell, Marco Grazzini, Mark Camacho, Elana Dunkelman, Daniela Sandiford, Jesse Camacho, Kenny Wong ve Robert Crooks yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Kate Melville oturuyor.

 

Genç gazeteci Kate Bradley özellikle yangın, araba kazası, Kara Cuma izdihamı gibi çoğunluğu trajedi içerikli haberlerin peşinden koşmakta ve bu uğurda da birçok risk alarak yönetimi de kızdırmaktadır. Kate’in aldığı risklerden bıkan ve bu tip haberler peşinde koşmaktan vazgeçmesini isteyen müdürü, Kate’e kimliği meçhul olan bir hayırseveri araştırma görevini verir. Bu gizemli hayırsever, New York sokaklarında bulunan evler arasında rastgele olarak kapılarına 100.000 dolar para bırakan bu iyi kalpli adam, kısa sürede ülkenin diline dolanır. Ne var ki karşılıksız iyilik yapmanın Dünya üzerinde artık olmadığına inanan Kate, kendisine verilen bu görevi hiç ciddiye almaz. Hayırseverin kim olduğunu araştırmaya başlayan genç kadın, bir süre sonra kapılarında çanta bulanların sayısında artış olduğunu gözlemler. Sonra farkeder ki, ülkeye hayırseverin haberi yayıldıkça, insanlar da onu örnek alıp yardımlaşmanın önemini bir kez daha anlamıştır. Bu işin peşine ilk düştüğünde, hayırseverin kötü niyetli olabileceğini bile düşünen Kate, bir süre sonra onun sayesinde iyiliğin yayıldığına şahit olur.

 

Akıllarda oluşan hayırsever kim ve Kate onu bulabilecek mi sorularının cevabı için; “Hayırsever” Netflix’te 16 Mayıs tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle