Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti! – ShiftDelete.Net

Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti! – ShiftDelete.Net

  7 Mart 2019

  291 Okunma

Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı filmiyle gündeme gelen Netflix'in, şimdi de Recep İvedik 6 için 3.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. Peki, Recep İvedik 6 Netflix'te mi yayınlanacak?

Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı filmiyle gündemde olan Netflix’in, şimdi de Recep İvedik 6 filmi için 3.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. Peki, Recep İvedik 6 Netflix‘te mi yayınlanacak?

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te!

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te!

Türk filmlerini Netflix’te daha fazla görmeye başladığımızı farkederken, şirket her saniye Türk kullanıcılarını şaşırtıyor. Şimdi de Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde yerini aldı!

Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti!

Ortaya atılan iddialara göre yayın şirketi, Şahan Gökbakar‘ın yeni filmi Recep İvedik 6 için dudak uçuklatan bir teklifte bulundu.

Paylaşılan bilgiler doğrultusunda yeni Recep İvedik filmi için dijital yayın platformu tamı tamına 3.5 milyon euro teklif ettiği ileriye sürüldü.

Şimdilik söz konusu bu durum ile ilgili sessizliğini koruyan Şahan Gökbakar’ın henüz resmi bir açıklamada bulunmadığını da özellikle belirtelim.

recep ivedik 6 netflix

 

Bir diğer önemli gelişmeyse geçtiğimiz günlerde yayın platformu üzerinden yayınlanan Organize İşler 2 filmi ile ilgili yaşandı.  Organize İşler Sazan Sarmalı filminin dijital yayın platformu üzerinden yayınlanmasının yankıları sürerken, Yılmaz Erdoğan’da bu konuyla ilgili bir takım açıklamalar da bulundu.

Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada ” Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım” dedi. Açıklamasının devamında ise ünlü komedyen, “Benim filmlerim sinemalarda gösterime girecek” ifadelerine yer verdi.

Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği üyeleri dijital yayın platformu üzerinde yayınlanan film için BKM ve dağıtımcısı CJ Entertainment’a karşı dava açmıştı. Bu durum hakkında da kamuoyuna bir takım açıklamalarda bulanan BKM, gelen eleştirilere kulak asmadıklarını belirtmişti.

Peki, siz Recep İvedik 6 hakkında ortaya atılan bu iddialar ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER