Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti! – ShiftDelete.Net

Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti! – ShiftDelete.Net

  7 Mart 2019

  257 Okunma

Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı filmiyle gündeme gelen Netflix'in, şimdi de Recep İvedik 6 için 3.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. Peki, Recep İvedik 6 Netflix'te mi yayınlanacak?

Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı filmiyle gündemde olan Netflix’in, şimdi de Recep İvedik 6 filmi için 3.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. Peki, Recep İvedik 6 Netflix‘te mi yayınlanacak?

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te!

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te!

Türk filmlerini Netflix’te daha fazla görmeye başladığımızı farkederken, şirket her saniye Türk kullanıcılarını şaşırtıyor. Şimdi de Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde yerini aldı!

Netflix Recep İvedik 6 için milyonlar teklif etti!

Ortaya atılan iddialara göre yayın şirketi, Şahan Gökbakar‘ın yeni filmi Recep İvedik 6 için dudak uçuklatan bir teklifte bulundu.

Paylaşılan bilgiler doğrultusunda yeni Recep İvedik filmi için dijital yayın platformu tamı tamına 3.5 milyon euro teklif ettiği ileriye sürüldü.

Şimdilik söz konusu bu durum ile ilgili sessizliğini koruyan Şahan Gökbakar’ın henüz resmi bir açıklamada bulunmadığını da özellikle belirtelim.

recep ivedik 6 netflix

 

Bir diğer önemli gelişmeyse geçtiğimiz günlerde yayın platformu üzerinden yayınlanan Organize İşler 2 filmi ile ilgili yaşandı.  Organize İşler Sazan Sarmalı filminin dijital yayın platformu üzerinden yayınlanmasının yankıları sürerken, Yılmaz Erdoğan’da bu konuyla ilgili bir takım açıklamalar da bulundu.

Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada ” Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım” dedi. Açıklamasının devamında ise ünlü komedyen, “Benim filmlerim sinemalarda gösterime girecek” ifadelerine yer verdi.

Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği üyeleri dijital yayın platformu üzerinde yayınlanan film için BKM ve dağıtımcısı CJ Entertainment’a karşı dava açmıştı. Bu durum hakkında da kamuoyuna bir takım açıklamalarda bulanan BKM, gelen eleştirilere kulak asmadıklarını belirtmişti.

Peki, siz Recep İvedik 6 hakkında ortaya atılan bu iddialar ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle