Netflix’in Üçüncü Türk Dizisi Love 101 Yolda!

Netflix’in Üçüncü Türk Dizisi Love 101 Yolda!

  22 Haziran 2019

  336 Okunma

130’dan fazla ülkede yayınlanacak olan, Netflix’in 3. Türk yapımı dizisi “Love 101” için çalışmalara başlandı. Senaryosunu “Kiralık Aşk”, “Emret Komutanım” ve “Çocuklar Duymasın” gibi uzun soluklu yapımlarda da yer alan Meriç Acemi’nin kaleme aldığı “Love 101”in yönetmenliğini ise “Bizim İçin Şampiyon”, “Gönül çelen”, “Kara Para Aşk” ve “Sonsuz Aşk” yapımlarının yönetmen koltuğunda oturan Ahme...

130’dan fazla ülkede yayınlanacak olan, Netflix’in 3. Türk yapımı dizisi “Love 101” için çalışmalara başlandı.

 

Senaryosunu “Kiralık Aşk”, “Emret Komutanım” ve “Çocuklar Duymasın” gibi uzun soluklu yapımlarda da yer alan Meriç Acemi’nin kaleme aldığı “Love 101”in yönetmenliğini ise “Bizim İçin Şampiyon”, “Gönül çelen”, “Kara Para Aşk” ve “Sonsuz Aşk” yapımlarının yönetmen koltuğunda oturan Ahmet Katıksız üstleniyor.

1990’lı yıllarda geçen “Love 101” in oyuncu kadrosunda ise Kaan Urgancıoğlu, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka ve Pınar Deniz gibi genç ve son dönemde gündemde olan oyuncular yer alıyor.

Büyük beğeni toplayarak yeni sezon onaylarını şimdiden kapan “Hakan: Muhafız” ve “Atiye”nin ardından Netflix dijital platformunda yer alacak olan 3. Türk yapımı dizi olan “Love 101” lise çağındaki 5 gencin hayata tutunma mücadelesine odaklanacak.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen “Love 101”in ne zaman ekranlardaki yerini alacağı ise henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER