Netflix’in Yeni Dizisi Tales of City’den Fragman Var!

Netflix’in Yeni Dizisi Tales of City’den Fragman Var!

  12 Nisan 2019

  224 Okunma

Netflix’in yeni dizisi Tales of City 7 Haziran’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Tales of City, kariyerinin peşinden gitmek için kızını ve eski kocasını ardında bırakan Mary Ann’in hikayesini konu alıyor.   İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan Netflix dram dizisinin oyuncu kadrosunda ise, Mary Ann rolünde Truman Show; Aşk Her Yerde, Şeytan Çarpması, Ölümle Yaşam Arasında ve Gizemli Nehir ...

Netflix’in yeni dizisi Tales of City 7 Haziran’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Tales of City, kariyerinin peşinden gitmek için kızını ve eski kocasını ardında bırakan Mary Ann’in hikayesini konu alıyor.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan Netflix dram dizisinin oyuncu kadrosunda ise, Mary Ann rolünde Truman Show; Aşk Her Yerde, Şeytan Çarpması, Ölümle Yaşam Arasında ve Gizemli Nehir yapımlarındna tanıdığımız Laura Linney; Mary Ann’in yıllar önce terkettiği kızı Shawna rolünde Başlangıç, X-Men Son Diriliş, Juno, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek ve Lollipop yapımlarından tanıdığımız Ellen Page ve Mary Ann’in eski kocası Brian Hawkings rolünde Benim Hikayem, Silahsız, East Wick yapımlarından Paul Gross’u izleyeceğiz. Ayrıca dizide Charlie Barnett, Murray Barlett, Olympia Dukakis gibi isimler de yer alacak.

Merakla beklenen diziden yayınlanan ilk fragmanda, kızını ve kocasını terk ettikten 20 yıl sonra geri dönen Mary Ann’i izliyoruz. İlk fragmanı yayınlanan dram dizisi Tales of City, 7 Haziran’da Netflix dijital platformu üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

Tales of City’nin fragmanını yukarıda izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle