Once Upon A Time In Hollywood’dan İlk Fragman!

Once Upon A Time In Hollywood’dan İlk Fragman!

  20 Mart 2019

  594 Okunma

Yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun yaptığı Once Upon A Time In Hollywood filminin ilk fragmanı sinemaseverlerle paylaşıldı.   Film hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçiyor. Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a Leonardo DiCaprio; dublörü Cliff Booth’a ise Brad Pitt hayat veriyor. Dram, komedi türünde olan filmde, tanınmadıkları bir şehirde tekrar iş yapmaya çalışan ikilinin yaşad...

Yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı Once Upon A Time In Hollywood filminin ilk fragmanı sinemaseverlerle paylaşıldı.

 

Film hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçiyor. Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a Leonardo DiCaprio; dublörü Cliff Booth’a ise Brad Pitt hayat veriyor. Dram, komedi türünde olan filmde, tanınmadıkları bir şehirde tekrar iş yapmaya çalışan ikilinin yaşadıkları ve mücadeleleri konu alınıyor.

Filmin kadrosu ise fazlasıyla dikkat çekici! Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’ya Luke Perry, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Zoe Bell, Scoot McNairy, Timothy Olyphant, Damian Lewis, Dakota Fanning gibi birçok güçlü ve ünlü isimler eşlik ediyor.

 

23 Ağustos 2019’da seyircisiyle buluşacak olan filmin fragmanı ise bekleyen sinemaseverlerin heyecanını fazlasıyla arttırdı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER