Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Tanıtım Yayınlandı

Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Tanıtım Yayınlandı

  5 Temmuz 2019

  131 Okunma

Ağustos sonunda vizyondaki yerini alacak olan merakla beklenen Quentin Tarantino filmi “Once Upon a Time in Hollywood”dan yepyeni bir tanıtım videosu izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dünya prömiyerini dün gece 72.Cannes Film Festivali’nde yapan, yıldız dolu Tarantino filmi hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçiyor. Merakla beklenen film tanınmadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışan ik...

Ağustos sonunda vizyondaki yerini alacak olan merakla beklenen Quentin Tarantino filmi “Once Upon a Time in Hollywood”dan yepyeni bir tanıtım videosu izleyicilerin beğenisine sunuldu.

 

Dünya prömiyerini dün gece 72.Cannes Film Festivali’nde yapan, yıldız dolu Tarantino filmi hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçiyor. Merakla beklenen film tanınmadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışan ikilinin mücadelesini konu alıyor.  “Once Upon a Time in Hollywood”da, Leonardo DiCaprio, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a; Brad Pitt ise Dalton’un dublörü Cliff Booth’a hayat veriyor. Rick Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson tarikatının cinayetine kurban gider ve burada Tarantino iki öyküyü ustaca birleştirir!

Zaman zaman 10 film yaptıktan sonra sinemadan uzak duracağını belirten Tarantino; 9. Filmi olan ve üstünde uzun yıllar çalıştığı   “Once Upon a Time in Hollywood”dan sonra sinemayı bırakabileceğini belirten bir açıklama da bulundu. Ünlü yönetmen “Sinemaya verebileceğim her şeyi verdim.” Diyerek de bu kararının sebebini açıkladı.

“Once Upon a Time in Hollywood”un 23 Ağustos’ta gösterime girmesini heyecanla beklerken; umuyoruz ki daha fazla Tarantino filmi izleme ve yazma şansımız olur.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle