Orange Is the New Black’in 7. ve Final Sezonundan Resmi Fragman Geldi!

Orange Is the New Black’in 7. ve Final Sezonundan Resmi Fragman Geldi!

  30 Haziran 2019

  196 Okunma

Jenji Kohan'ın yaratıcısı olduğu sevilen Netflix dizisi

Jenji Kohan’ın yaratıcısı olduğu sevilen Netflix dizisi “Orange Is the New Black”, 26 Temmuz’da yayınlanacak olan 7. sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Mahkum kadınların hikayelerini dram ve komediyi harmanlayarak seyirciyle buluşturan Emmy ödüllü dizinin 7. sezon fragmanı yayınlandı.

 

Başrollerinde Taylor Schilling, Kate Mulgrew, Uzo Aduba, Laura Prepon, Dascha Polanco ve Natasha Lyonne’un yer aldığı Orange Is the New Black, birçok sosyal normu sorgularken hapishane hayatı yaşayan bir grup kadın üzerinden kadın dayanışmasının önemine parmak basıyor. Alex Vause adındaki bir kadınla yaşadığı ilişki sırasında işlediği bir suç yüzünden, başka bir adamla evlenmek üzereyken hapse düşen Piper Chapman’ı merkezine alan dizide, hapishanedeki birçok kadının hayatına da derinlemesine bakma şansına erişiyoruz. Geriye dönüşlerle bizi her bir karakterin hikayesine dahil eden bu başarılı dizinin 7. sezon fragmanıysa, final sezonuyla ilgili beklentilerimizi artırıyor.

 

Orange Is the New Black’in final sezonunda, hapishaneden çıkıp hayata adapte olmaya çalışan Piper’ı ve hapishanede kalan kadınların dayanışmasını izleyeceğiz. Senaryosu ve oyunculuklarıyla ön plana çıkan kadın odaklı Orange Is the New Black’in Netflix tarafından yayınlanan son fragmanını yukarıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle