Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde! – ShiftDelete.Net

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde! – ShiftDelete.Net

  7 Mart 2019

  402 Okunma

Türk filmlerini Netflix'te daha fazla görmeye başladığımızı farkederken, şirket her saniye Türk kullanıcılarını şaşırtıyor. Şimdi de Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde yerini aldı!

Türk filmlerini Netflix‘te daha fazla görmeye başladığımızı farkederken, şirket her saniye Türk kullanıcılarını şaşırtıyor. Şimdi de Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde yerini aldı!

Bu hafta vizyona giren filmler – 15 Şubat

Bu hafta vizyona giren filmler – 15 Şubat

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 15 Şubat haftasında vizyona giren filmler.

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesinde!

Yılmaz Erdoğan ve ekibinin, ilk filmde de çok konuşulmayı başardığı ve büyük bir kitle tarafından sevdirdiği Organize İşler filminin devam filmi 1 Şubat‘ta gösterime girmişti.

Gösterime girdiği sıralarda sinema salonlarının büyük tartışmalarının etkisiyle epeyce konuşulan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, gösteriminden sadece 2 hafta sonra Netflix’te yerini aldı.

Şirketin yaptığı basın açıklamasında filmin gündemde epey konuşulmasının ardından ABD, İngiltere, Danimarka gibi ülkelerdeki kullanıcıların da filmi merak ettiği söyleniyor.

Bu sebeple şirket, sadece Türk kullanıcılar için düşünmemiş. Global anlamda da bir izlenme politikası izleyerek bu filmi kütüphanesine almış gibi görünüyor.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, muhteşem kadrosuyla da dikkatleri üstüne toplayan bir film oldu. Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimleri barındıran filmi artık Netflix’ten kolayca izleyebilirsiniz.

Organize İşler’in yeni filminde neler anlatılıyor?

Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. Asım Noyanyıllarca söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır.

Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER