Örümcek Adam: Evden Uzakta Gişede Avengers Endgame’i Solladı

Örümcek Adam: Evden Uzakta Gişede Avengers Endgame’i Solladı

  9 Temmuz 2019

  721 Okunma

Geçtiğimiz nisan ayında vizyona girdikten sonra Kuzey Amerika’da gişe rekortmeni olan, diğer bölgelerde ise zirveyi zorlayan Avengers: Endgame,yayınlanmaya başladıktan sonraki ilk çarşambasında 25,3 milyon dolar (yaklaşık 142 milyon TL) hasılat yapmıştı.    Örümcek-Adam: Evden Uzakta ise ilk çarşambasında Kuzey Amerika’da 27 milyon dolarlık (yaklaşık 152 milyon TL) hasılatıyla şimdiye kadar her...

Geçtiğimiz nisan ayında vizyona girdikten sonra Kuzey Amerika’da gişe rekortmeni olan, diğer bölgelerde ise zirveyi zorlayan Avengers: Endgame,yayınlanmaya başladıktan sonraki ilk çarşambasında 25,3 milyon dolar (yaklaşık 142 milyon TL) hasılat yapmıştı.

 

Örümcek-Adam: Evden Uzakta ise ilk çarşambasında Kuzey Amerika’da 27 milyon dolarlık (yaklaşık 152 milyon TL) hasılatıyla şimdiye kadar herhangi bir Marvel Sinematik Evreni (MSE) filminin ulaştığı en yüksek hafta arası rakamı elde etti.

 

Variety’e göre Örümcek-Adam: Evden Uzakta’nın sahip olduğu bu akıl almaz gişe hasılat rakamı başka birçok ülkede de bu hafta sonu vizyona girmesiyle birlikte sürmesi bekleniyor. Film Türkiye’de ise geçtiğimiz günlerde 5 Temmuz’da vizyona girdi.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER