“Preacher”ın 4. ve Son Sezonundan Tanıtım ve Poster Geldi!

“Preacher”ın 4. ve Son Sezonundan Tanıtım ve Poster Geldi!

  1 Temmuz 2019

  211 Okunma

Sevilen dizi "Preacher"ın son sezonundan video ve poster yayınlandı.

Preacher dizisinin 4. sezonundan kısa bir tanıtım ve poster yayınlandı. Amerikan yapımı korku-fantastik türü dizi “Preacher” yayınlanacak olan 4. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. Gizemli bir güç tarafından ele geçirilen Teksaslı rahip Jesse Custer’ın hikayesini ele alan dizi, İngiliz yazarlar Garth Ennis ve Steve Dillon’ın imzasını taşıyan kült çizgi roman serisinden uyarlanıyordu.

Sevilen oyuncu ve komedyen Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisinin yarattığı “Preacher”, kilisesinde gerçekleşen doğaüstü bir olayın ardından yanına bir vampiri ve eski sevgilisini alarak Tanrı’yı aramaya çıkan rahip Jesse Custer ile birlikte 3 sezondur devam ediyordu. AMC ekranlarında yayınlanan dizi, geçtiğimiz sezonunda Jesse Custer’ın tüm hayatı boyunca görmezden geldiği evini arayış hikayesini işlemişti. Jesse, Tulip ve Cassidy, Jesse’in büyüdüğü Angelville’e geri dönerken karakterin, yeni arkadaşlarının da yardımıyla geçmişinden kaçması gerekmişti.

Yeni sezonda da heyecan yüksek olacak. Seri finale yaklaştıkça, Tanrı’nın evren hakkındaki nihai planına dair göstergeler yerine oturmaya başlar. Cennetsel kehanetler, cehennem hapishaneleri ve dünyayı yok edebilecek bir nükleer savaş arasında sıkışıp kalmış, Jesse, Tulip ve Cassidy’nin tek çaresi Tanrı’yı bulmaktır. Üçlünün zamanında Tanrı’ya ulaşıp ulaşamayacakları veya tüm bu katliamın Tanrı’nın ilahi planının bir parçası olup olmadığı dünyanın sonu giderek yaklaşmaktayken ortaya çıkacaktır…

Dizinin başrollerinde rahip Jesse Custer olarak Marvel Sinematik Evreni’nin Howard Stark’ı, Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminin Kral Llane Wrynn’i olarak hatırlanan Dominic Cooper, Cassidy olarak Misfits’in Rudy Wade’i olmanın yanı sıra Son Cadı Avcısı’nda da karşımıza çıkan Joseph Gilgun ve Tulip olarak, Loving filmindeki performansıyla Oscar adaylığı kazanan, Misfits’in Nikki’si Ruth Negga yer alıyor. Dizinin yeni sezon kadrosunda önceki sezondan sonra yeniden göreceğimiz Ian Colletti, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Graham McTavish ve Noah Taylor da bulunuyor.

“Preacher”ın final sezonu 4 Ağustos’ta prömiyer yapacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle