Quentin Tarantino Yönetmenliği Bırakacağı İddialarını Doğruladı

Quentin Tarantino Yönetmenliği Bırakacağı İddialarını Doğruladı

  5 Temmuz 2019

  147 Okunma

Dünyanın en ünlü yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen usta yönetmen Quentin Tarantino, Once Upon A Time In Hollywood ve Star Trek ile filmlerini tamamladıktan sonra yönetmenliği bırakacağını belirtmişti. Sansasyonlara yol açan, hakkında bir sürü iddia ortaya atılan ancak en nihayetinde yalnızca bir şaka olarak değerlendirilip çok da ciddiye alınmayan bu küçük açıklama hakkında ilk kez tam ...

Dünyanın en ünlü yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen usta yönetmen Quentin Tarantino, Once Upon A Time In Hollywood ve Star Trek ile filmlerini tamamladıktan sonra yönetmenliği bırakacağını belirtmişti. Sansasyonlara yol açan, hakkında bir sürü iddia ortaya atılan ancak en nihayetinde yalnızca bir şaka olarak değerlendirilip çok da ciddiye alınmayan bu küçük açıklama hakkında ilk kez tam anlamıyla bir açıklama yapan yönetmen, sinema dünyasında şok etkisi yaratacak ve Tarantino filmlerini sabırsızlıkla bekleyen hayranlarını üzüntüye boğacak sözler sarf etti.

 

Tarantino, GQ Avustralya’ya yaptığı ayrıntılı açıklama; “Bence iş tiyatral filmlere gelince, yolun sonuna ulaştım. Kendimi film kitapları, tiyatro oyunları yazarken görüyorum, yani yaratıcı olmaya devam edeceğim. Ama bence filmlere verebileceğim her şeyi verdim.” dedi hatta röportajda ona eşlik eden Once Upon A Time In Hollywood filmi oyuncusu Brad Pitt ise “Bence hiç de blöf yapmıyor. Bence ölümcül derecede ciddi.” sözleri ile yönetmenin ne derece ciddi olduğunu bir kez daha vurguladı.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER