Quentin Tarantino’nun Django Unchained’ın Devam Filmi İçin Çalışmalara Başladığı Duyuruldu

Quentin Tarantino’nun Django Unchained’ın Devam Filmi İçin Çalışmalara Başladığı Duyuruldu

  7 Haziran 2019

  382 Okunma

Yönetmenliğini üstlendiği Once Upon a Time in Hollywood’u ekranlarda izlememize sayılı gün kala, Quentin Tarantino’nun yeni projesi hakkında ufak tefek bilgiler yayılmaya başladı.   Konu ile alakası henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da yönetmenin 2012 tarihli Western filmi Django Unchained’a devam niteliğinde bir proje üzerinde çalıştığı hatta bu yeni filmi 2014 yılında piyasaya sunulan ...

Yönetmenliğini üstlendiği Once Upon a Time in Hollywood’u ekranlarda izlememize sayılı gün kala, Quentin Tarantino’nun yeni projesi hakkında ufak tefek bilgiler yayılmaya başladı.

 

Konu ile alakası henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da yönetmenin 2012 tarihli Western filmi Django Unchained’a devam niteliğinde bir proje üzerinde çalıştığı hatta bu yeni filmi 2014 yılında piyasaya sunulan ve kendisinin kaleme aldığı çizgi roman serisi Django/Zorro’dan uyarlanacağı iddiları ortalıkta dolaşan bilgiler arasında yer alıyor.

 

Amerikalı film yönetmeni, oyuncu ve iki Oscar ödüllü senarist Tarantino’ya, senaryo oluşumu aşamasında ise aktör, komedyen ve senarist özellikleriyle piyasada parlayan isimlerden biri Jerrod Carmichael eşlik edecekmiş. Aslında Carmichael’ın yalnızca eşlik etmesi ya da senaryoyu tek başına yazması bekleniyordu ancak bu durumda ise Tarantino’nun, bu projenin hangi aşamalarında yer alacağı soru işareti de oluşuyordu. Bugüne kadar dokuz adet film çeken ve onuncu filmin emekliliğini ilan edeceği film olduğunu duyurmuş olan Tarantino’nun, yönetmenlik kariyerinin son filminin  Django/Zorro olabileceği çok da kabul gören bir düşünce değil. Bu durumda, Tarantino’nun, yönetmenlik görevini üstlenmeyeceği projeye yapımcı/senarist olarak katılması ihtimali doğuyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER