Quentin Tarantino’nun Django Unchained’ın Devam Filmi İçin Çalışmalara Başladığı Duyuruldu

Quentin Tarantino’nun Django Unchained’ın Devam Filmi İçin Çalışmalara Başladığı Duyuruldu

  7 Haziran 2019

  345 Okunma

Yönetmenliğini üstlendiği Once Upon a Time in Hollywood’u ekranlarda izlememize sayılı gün kala, Quentin Tarantino’nun yeni projesi hakkında ufak tefek bilgiler yayılmaya başladı.   Konu ile alakası henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da yönetmenin 2012 tarihli Western filmi Django Unchained’a devam niteliğinde bir proje üzerinde çalıştığı hatta bu yeni filmi 2014 yılında piyasaya sunulan ...

Yönetmenliğini üstlendiği Once Upon a Time in Hollywood’u ekranlarda izlememize sayılı gün kala, Quentin Tarantino’nun yeni projesi hakkında ufak tefek bilgiler yayılmaya başladı.

 

Konu ile alakası henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da yönetmenin 2012 tarihli Western filmi Django Unchained’a devam niteliğinde bir proje üzerinde çalıştığı hatta bu yeni filmi 2014 yılında piyasaya sunulan ve kendisinin kaleme aldığı çizgi roman serisi Django/Zorro’dan uyarlanacağı iddiları ortalıkta dolaşan bilgiler arasında yer alıyor.

 

Amerikalı film yönetmeni, oyuncu ve iki Oscar ödüllü senarist Tarantino’ya, senaryo oluşumu aşamasında ise aktör, komedyen ve senarist özellikleriyle piyasada parlayan isimlerden biri Jerrod Carmichael eşlik edecekmiş. Aslında Carmichael’ın yalnızca eşlik etmesi ya da senaryoyu tek başına yazması bekleniyordu ancak bu durumda ise Tarantino’nun, bu projenin hangi aşamalarında yer alacağı soru işareti de oluşuyordu. Bugüne kadar dokuz adet film çeken ve onuncu filmin emekliliğini ilan edeceği film olduğunu duyurmuş olan Tarantino’nun, yönetmenlik kariyerinin son filminin  Django/Zorro olabileceği çok da kabul gören bir düşünce değil. Bu durumda, Tarantino’nun, yönetmenlik görevini üstlenmeyeceği projeye yapımcı/senarist olarak katılması ihtimali doğuyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle