Renée Zellweger’lı Judy’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Renée Zellweger’lı Judy’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

  14 Mayıs 2019

  534 Okunma

Bridget Jones serisiyle dünyada büyük bir üne kavuşan Renée Zellweger’ın, çocuk yaşta

Bridget Jones serisiyle dünyada büyük bir üne kavuşan Renée Zellweger’ın, çocuk yaşta “The Wizard of Oz” filmindeki Dorothy karakteriyle üne kavuşup ilerleyen yaşlarda trajik bir şekilde hayatı tepetaklak olan aktris Judy Garland’ı canlandırdığı “Judy”e ait fragman yayınlandı.

 

Bridget Jones serisiyle gönüllerimizi fethettiği yetmezmiş gibi, “Cold Mountain” filmindeki performansı ile Oscar kazanan Renée Zellweger için bu yıl hayli yoğun geçiyor! Ünlü aktris, Netflix’de rol aldığı “What/If” dizisinin yanı sıra biyografi türündeki “Judy” filmi ile de adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

 

Film, yaşadığı düşüşten sonra 1969 yılında yüksek doz uyuşturucudan dolayı hayatını kaybeden Judy Garland’ın 1968’de Londra’da katıldığı son konsere odaklanıyor. Uzun yıllar eğlence sektöründe yer almasına rağmen problemli aile hayatından oldukça kötü etkilenen ve elindeki fırsatları kötü yönde kullanan Judy Garland, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için uyuşturucuya başvurdu ve psikolojik bir çöküntü içerisine girdi.

 

Peter Quilter‘ın sahne oyunundan sinemaya uyarlanan filmin senaryosunu Tom Edge kaleme aldı. Tiyatro dünyasında başarılı işlere imza atan, 2015 yılında ise sinema dünyasında da iyi işler çıkarmaya başlayan Rupert Goold, filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Rufus Sewell, Michael Gambon, Finn Wittrock, Bella Ramsey, Jessie Buckley gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, 27 Eylül‘de ABD’de vizyona girecek. Filmin ülkemizdeki yayın tarihiyse henüz belli değil.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle