Ron Howard İmzalı Pavarotti Belgeselinden İlk Fragman Yayınlandı

Ron Howard İmzalı Pavarotti Belgeselinden İlk Fragman Yayınlandı

  11 Nisan 2019

  193 Okunma

Yönetmenliğini Ron Howard’ın üstlendiği Pavarotti belgeselinin ilk fragmanı, CBS Films tarafından yayınlandı.   Benzer çalışmalarıyla bilinen, örneğin; 2016 yılında beyaz perde de izlediğimiz The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years belgeseli ile dikkatleri bir kez daha üstüne çeken, Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard, bu yıl da yeni bir belgesel ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. ...

Yönetmenliğini Ron Howard’ın üstlendiği Pavarotti belgeselinin ilk fragmanı, CBS Films tarafından yayınlandı.

 

Benzer çalışmalarıyla bilinen, örneğin; 2016 yılında beyaz perde de izlediğimiz The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years belgeseli ile dikkatleri bir kez daha üstüne çeken, Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard, bu yıl da yeni bir belgesel ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. “A Beautiful Mind” ve “Cinderella Man” gibi sevilen filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan Ron Howard’ın yönettiği Pavarotti belgeselinin bu yaz sinemaseverler ile buluşması planlanıyor. Geçtiğimiz aylarda belgeselin Kuzey Amerika haklarını satın alan CBS Films şirketi, filmden ilk fragmanı yayınladı.

 

Senaryosunu Mark Monroe‘nun hazırladığı belgesel, opera dünyasının en önemli isimlerinden olan ünlü opera sanatçısı Luciano Pavarotti‘nin hayatını anlatacak. Pavarotti, opera dünyasının en tanınmış ismi olmasının yanı sıra, müzik tarihinin en başarılı isimleri arasında da yer alıyor.

 

Pavarotti belgeselinde, sevilen müzisyenin daha önce görülmemiş görüntüleriyle performanslarına ait kayıtlarının birleştirilmesi planlanıyor. Pavarotti’nin eşi benzeri bulunamayacak sesini filmde doğru şekilde yansıtabilmek için, çekimlerde Dolby Atmos teknolojisinden faydalanıldı.

 

ABD’de 7 Haziran 2019’da gösterime girecek olan belgeselin, Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği ise maalesef hala belirsizliğini koruyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle