Rugrats Live-Action Olarak Beyaz Perdeye Uyarlanıyor

Rugrats Live-Action Olarak Beyaz Perdeye Uyarlanıyor

  2 Mayıs 2019

  519 Okunma

Nickelodeon’ın vazgeçilmez klasiklerinden biri olan Rugrats, Paramount Pictures tarafından hazırlanan live-action ile beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.   1991 ve 2004 yılları arasında yayınlanan yani tamı tamına 13 yıl boyunca büyük beğeni ile takip edilen, üstüne bir de beyaz perdeye aktarılan Rugrats,  arama motoruna “90’larda çocuk olmak” başlığını yazınca büyük ihtimalle ka...

Nickelodeon’ın vazgeçilmez klasiklerinden biri olan Rugrats, Paramount Pictures tarafından hazırlanan live-action ile beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

1991 ve 2004 yılları arasında yayınlanan yani tamı tamına 13 yıl boyunca büyük beğeni ile takip edilen, üstüne bir de beyaz perdeye aktarılan Rugrats,  arama motoruna “90’larda çocuk olmak” başlığını yazınca büyük ihtimalle karşınıza çıkacak çizgi filmlerden biri. Bazıları birbiriyle akraba bazıları ise yalnızca arkadaş olan bir grup tatlı bebeğin başından geçen aksiyon dolu olayları anlatan bu dizinin live-action uyarlaması beklentilerimizi ne derece karşılar hep beraber göreceğiz.

 

Diary of a Wimpy Kid filminin yönetmeni David Bowers’ın üstleneceği projenin vizyon tarihi ise 29 Ocak 2021 olarak açıklandı.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER