Şahsiyet Dizisinin Jeneriği, SXSW Festivali’nde Finalde!

Şahsiyet Dizisinin Jeneriği, SXSW Festivali’nde Finalde!

  20 Mart 2019

  637 Okunma

Geçtiğimiz sezon yayınlanan ve Onur Saylak’ın yönettiği “Şahsiyet” dizisinin jenerik filmi, ABD’nin en büyük film ve teknoloji festivallerinden SXSW’te finale kaldı!   Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Şahsiyet geçtiğimiz yıl dijital platform Puhu TV’de 12 bölüm olarak yayınlanmıştı. Haluk Bilginer, Cansu ...

Geçtiğimiz sezon yayınlanan ve Onur Saylak’ın yönettiği “Şahsiyet” dizisinin jenerik filmi, ABD’nin en büyük film ve teknoloji festivallerinden SXSW’te finale kaldı!

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Şahsiyet geçtiğimiz yıl dijital platform Puhu TV’de 12 bölüm olarak yayınlanmıştı. Haluk Bilginer, Cansu Dere, Şebnem Bozoklu, Metin Akdülger, Hüseyin Avni Danyal ve Müjde Ar gibi iddialı isimlerin buluştuğu kadrosuyla dikkatleri çeken dizinin, aynı zamanda tema müzikleri ve jeneriği de oldukça merak uyandırmıştı.

 

Dizinin jenerik filmi, 1987’den beri düzenlenen bir müzik, film ve interaktif festivali olan South by Southwest “SXSW” Festivali’nin “SXSW Title Design Competition” bölümünde finale kaldı. Jeneriğin yaratıcıları Ethem Cem ve Enes Özenbaş eserleriyle bu yıl gösterimi yapılacak yönetmenler arasında olacaklar. Festivalin Şahsiyet jeneriği için açtığı sayfa ise şu şekilde düzenlendi.

 

Şahsiyet’in jenerik filmi, insan vücudu ve sinir sistemiyle açıldıktan sonra, çeşitli mekanlara ve objelere geçiş yapıyor. Dijital canlandırma ve hareketlendirme teknikleriyle yaratılan jenerik, farklı konseptleri birleştirerek akıcı bir dille izleyiciye sunuluyor.

 

Daha önce 2017’de ülkemizden, Ceylan Özgün Özçelik’in yazıp yönettiği Kaygı filmi de Kuzey Amerika prömiyerini SXSW’te yapmıştı.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle