Scarlett Johnson’lı Black Widow Kadrosu Genişliyor

Scarlett Johnson’lı Black Widow Kadrosu Genişliyor

  5 Nisan 2019

  262 Okunma

2020’de vizyona girmesi heyecanla beklenen, Scarlett Johnson’ın başrolünde oynadığı Black Widow’un oyuncu kadrosuna David Harbour’un katıldığı haberi geldi. Marvel’in Black Widow karakterine dair bir filmin çekileceği haberi geçtiğimiz yıl gelmişti ve bu haber, Marvel hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz ay, filmin oyuncu kadrosuna dair gelişmeler yaşanmış ve Scarlett Johnson’ın...

2020’de vizyona girmesi heyecanla beklenen, Scarlett Johnson’ın başrolünde oynadığı Black Widow’un oyuncu kadrosuna David Harbour’un katıldığı haberi geldi.

 

Marvel’in Black Widow karakterine dair bir filmin çekileceği haberi geçtiğimiz yıl gelmişti ve bu haber, Marvel hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz ay, filmin oyuncu kadrosuna dair gelişmeler yaşanmış ve Scarlett Johnson’ın başrolünde olacağı Black Widow’daki diğer kadın karakterler için düşünülen isimlerin bir listesi sızmıştı. Listede Harry Potter serisiyle yakından tanıdığımız Emma Watson’ın yanı sıra Dar Zuzovsky, Alice Englert  ve Florence Pugh gibi ünlü isimler de yer alıyordu. Söylentiler her ne kadar filmin yönetmeni Cate Shortland ve Marvel ekibinin kararlarını Emma Watson’dan yana kullandıkları yönünde de olsa, karakteri oynayacak kişinin Florence Pugh olduğu açıklandı.

Black widow’un oyuncu kadrosuna dair gelen en son haber ise; kadroya  Anestezi, Hayallerinin Peşinde, Quantum of Solace, Brokeback Dağı ve Yeşil Yabanarısı gibi yapımlardan tanıdığımız, ayrıca Stranger Things’in yıldızlarından olan David Harbour’un katıldığı yönünde oldu.

Vizyon tarihi henüz netlik kazanmayan solo filminden önce Black Widow, 26 Nisan 2019 tarihinde Avengers: Endgame filminde beyaz perdede sevenleriyle buluşacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle