Scary Stories to Tell in the Dark’ın Müzisyeni Belirlendi!

Scary Stories to Tell in the Dark’ın Müzisyeni Belirlendi!

  2 Nisan 2019

  320 Okunma

Yılın merakla beklenen korku filmi olmaya aday olan Scary Stories to Tell in the Dark'ın müziklerini yapacak isimler belli oldu!   Oscar ödüllü başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun hem yapımcısı olduğu hem de senaryo grubunda yer aldığı korku filmi “Scary Stories to Tell in the Dark” ın merakla beklenen fragmanı, geçtiğimiz hafta filmi merakla bekleyen izleyicilerle paylaşılmıştı. ABD’de 9 ...

Yılın merakla beklenen korku filmi olmaya aday olan Scary Stories to Tell in the Dark’ın müziklerini yapacak isimler belli oldu!

 

Oscar ödüllü başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun hem yapımcısı olduğu hem de senaryo grubunda yer aldığı korku filmi “Scary Stories to Tell in the Dark” ın merakla beklenen fragmanı, geçtiğimiz hafta filmi merakla bekleyen izleyicilerle paylaşılmıştı. ABD’de 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini korurken, filmin müziklerini yapacak olan besteciler belirlendi.

 

Ünlü korku kitabı yazarı Alvin Schwartz’ın serisinden uyarlanan filmin müzikleri; son olarak Sessiz Bir Yer filminin müziklerini gerçekleştiren ve iki kez bestelediği film müzikleriyle Oscar adayı olan Marco Beltrami ve Rus besteci Anna Drubich ikilisine emanet edildi.

 

Oyuncu kadrosunda Zoe Margaret Colletti, Dean Norris, ve Gil Bellows gibi isimler bulunan filmin hikayesi 1968 yılı Amerikası’na ve kasabalarda anlatılan halk hikayelerinde dayanıyor. Halkı mutluluk içinde yaşayan Mill Valley kasabasında yaşayan Bellows ailesi hakkında bir hikâye dolanmaktadır. Bu hikâyenin peşine düşmeye karar veren bir grup kasabalı genç, nefes kesici bir şekilde korkunç ölümleri kapsayan birtakım gizemleri çözmeye karar verirler. Gizemleri çözen gençler, kasabalarını kurtarmak için korkularıyla da yüzleşeceklerdir.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle