Sherlock Holmes Hayranlarına Kötü Haber

Sherlock Holmes Hayranlarına Kötü Haber

  6 Mart 2019

  266 Okunma

Robert Downey Jr.’ın ‘Sherlock Holmes 3’ü 2021’e ertelendi. Sherlock Holmes serisinin üçüncü filminin vizyon tarihi ikinci defa ertelendi. Daha önce Warner Bros’un 2020 Noel gününde seyirciyle buluşturacağını açıkladığı filmin, yönetmen bulunamaması sebebiyle 2021’e ertelendiği açıklandı. Başrollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın olacağı, Sherlock Holmes 3’ün çekimlerine, henüz yönetmeni ...

Robert Downey Jr.’ın ‘Sherlock Holmes 3’ü 2021’e ertelendi.

 

Sherlock Holmes serisinin üçüncü filminin vizyon tarihi ikinci defa ertelendi. Daha önce Warner Bros’un 2020 Noel gününde seyirciyle buluşturacağını açıkladığı filmin, yönetmen bulunamaması sebebiyle 2021’e ertelendiği açıklandı. Başrollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın olacağı, Sherlock Holmes 3’ün çekimlerine, henüz yönetmeni olmadığından, başlanamadı. Söylentilere göre önceki filmlerin de yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie ile anlaşılması söz konusu ancak konu hakkında kesin bir açıklama bulunmuyor.

Jared Harris ve Noomi Rapace’in de rol aldığı ikinci film “Sherlock Holmes: Gölgelerin Oyunu” filmi dünya çapında gişede 545,4 milyon dolar hasılat yaptı. 2009 yılında gösterime giren ilk film ise dünya çapında 524 milyon dolar hasılata sahipti. Guy Ritchie’nin yönettiği bu iki filmin ardından, üçüncü filmin beklentileri de yükseliyor.

Üstelik 21 Aralık 2021 olan yeni vizyon tarihiyle Sherlock Holmes 3, James Cameron’un yönetmenliğini üstlendiği Avatar 3’ten sadece 5 gün sonra, ve ve Sony’nin Hotel Transylvania 4’ü  ile aynı gün vizyona girmiş olacak. Böyle güçlü rakipler ile gişe yarışına girecek olan Sherlock Holmes 3’ün konusu hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER