Sinema Dünyasının Yeni Batman’i Nihayet Belli Oldu

Sinema Dünyasının Yeni Batman’i Nihayet Belli Oldu

  7 Haziran 2019

  376 Okunma

Uzun süren bir karar sürecinin ardından, yeni Batman/Bruce Wayne’in kim olacağına dair karar netleşti ve açıklandı! Batman hayranlarının heyecanla takip ettiği süreçte, uzun listeden kalan son iki aday arasında uzunca bir süre kararsızlık yaşandı.   Son Batman/Bruce Wayne, Ben Affleck’in artık bu rolde karşımıza çıkmayacağının açıklanması üzerine yeni Batman’in kim olacağı merak konusu olmuştu...

Uzun süren bir karar sürecinin ardından, yeni Batman/Bruce Wayne’in kim olacağına dair karar netleşti ve açıklandı!

 

Batman hayranlarının heyecanla takip ettiği süreçte, uzun listeden kalan son iki aday arasında uzunca bir süre kararsızlık yaşandı.

Son Batman/Bruce Wayne, Ben Affleck’in artık bu rolde karşımıza çıkmayacağının açıklanması üzerine yeni Batman’in kim olacağı merak konusu olmuştu. Listede son ikiye kalan adaylar “Twilight” ile yıldızı parlayan Robert Pattinson ve “Titanların Savaşı, “X-Men: Birinci Sınıf”, “Sıcak Kalpler” yapımlarından tanıdığımız Nicholas Hoult idi. Yapılan deneme çekimleri sonucunda Batman karakterine hayat verecek aktörün Robert Pattinson olduğu kamuoyu ile paylaşıldı!

Geçtiğimiz haftalarda aslında Variety kesin kararı Robert Pattison’dan yana verilmiş olarak açıklamıştı. Ancak başka büyük haber siteleri halen her iki ismin de konuşulduğundan bahsediyordu.

En son Ben Affleck’in hayat verdiği Batman’i daha önce Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale gibi önemli isimler canlandırmıştı. Bakalım Robert Pattinson bu ünlü isimleri aratmamayı başarabilecek mi?

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle