Sonic The Hedgehog Filmine Ait Yeni Bir Afiş Yayınlandı

Sonic The Hedgehog Filmine Ait Yeni Bir Afiş Yayınlandı

  5 Mayıs 2019

  549 Okunma

Bir döneme damga vurmuş olan video oyunu Sonic’den uyarlanan film Sonic The Hedgehog’un tasarımı üzerine yapılan açıklama üzerine tartışmalar devam ede dursun filme ait ikinci poster yayınlandı bile.    İlk defa canlı aksiyon dalında beyaz perde de izleme şansımızın olacağı hızlı kirpi Sonic’in yaşamı baş rolünde Parks and Recreation’daki şımarık zengin çocuk Jean-Ralphio rolüyle çıkışını yapmı...

Bir döneme damga vurmuş olan video oyunu Sonic’den uyarlanan film Sonic The Hedgehog’un tasarımı üzerine yapılan açıklama üzerine tartışmalar devam ede dursun filme ait ikinci poster yayınlandı bile. 

 

İlk defa canlı aksiyon dalında beyaz perde de izleme şansımızın olacağı hızlı kirpi Sonic’in yaşamı baş rolünde Parks and Recreation’daki şımarık zengin çocuk Jean-Ralphio rolüyle çıkışını yapmış olan Ben Schwartz sesiyle hayat bulacak. Ayrıca uzun zamandır beyaz perde de izleyemediğimiz Jim Carrey’nin de dönüşüne şahit olacağımız filmde Carry, Dr. Ivo “Eggman” Robotnik rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

 

Yapımcılığını Paramount Pictures’ın üstlendiği filme ait paylaşılan yeni afiş, yapım şirketine ait Twitter hesabından paylaşıldı. Deadpool ve The Fast and the Furious’un yapımcılarının ortak çalışması olarak ortaya çıkan projenin vizyon tarihi ise bir aksilik olmazsa 8 Kasım 2019 olacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER