Sony Merakla Beklenen Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Sony Merakla Beklenen Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

  8 Haziran 2019

  407 Okunma

Sony’nin heyecanla beklenen filmleri “Uncharted”, “Escape Room 2”, “Fatherhood” ve “Cinderella”nın vizyon tarihleri netlik kazandı.Nathan Drake rolünde Tom Holland’ı izleyeceğimiz ve “Breaking Bad”in Walter White’ı Bryan Cranston’ın da ona eşilik edeceği “Uncharted” Amerika Birleşik Devletleri'nde 18 Aralık 2020’de vizyondaki yerini alacak.   “Escape Room”un devam filmi niteliğinde olan, henü...

Sony’nin heyecanla beklenen filmleri “Uncharted”, “Escape Room 2”, “Fatherhood” ve “Cinderella”nın vizyon tarihleri netlik kazandı.

 

Nathan Drake rolünde Tom Holland’ı izleyeceğimiz ve “Breaking Bad”in Walter White’ı Bryan Cranston’ın da ona eşilik edeceği “Uncharted” Amerika Birleşik Devletleri’nde 18 Aralık 2020’de vizyondaki yerini alacak.

“Escape Room”un devam filmi niteliğinde olan, henüz detayları açıklanmayan “Escape Room 2” için planlanan vizyon tarihi ise ülkemiz için 17 Nisan 2020 olarak açıklandı.

Kevin Hart, Alfre Woodard ve Melody Hurd gibi oyuncuları kadrosunda barından, Matt Logel’in romanından uyarlanan “Fatherhood” ise Amerika’da 3 Mart 2020’de gösterime girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz netlik kazanmayan filmin yapımcılığını Marty Bowen, Peter Kiernan, Channing Tatum üstleniyor.

Camila Cabello’lu Cinderella’nın ise 5 Şubat 2021’de vizyona gireceği açıklandı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER