Space Force Dizisin’den Nihayet Yeni Faragman Geldi

Space Force Dizisin’den Nihayet Yeni Faragman Geldi

  13 Mayıs 2020

  319 Okunma

Steve Carell’ın başrolünde olduğu Netflix’in yeni dizisi “Space Force”un ilk fragmanı yayınlandı. Amerikan Başkanı’nın bir fikrinden ortaya çıkan ve Amerikan ordusunun yeni dalı olacak Space Force’un komutanı tecrübeli ama bu fikrin başında olmaktan pek hoşlanmayan General Mark R. Naird (Steve Carell) bulunmaktadır. “The Office” dizisinden tanıdığımız Steve Carell ve Greg Daniels’ı bir araya ge...

Steve Carell’ın başrolünde olduğu Netflix’in yeni dizisi “Space Force”un ilk fragmanı yayınlandı.

Amerikan Başkanı’nın bir fikrinden ortaya çıkan ve Amerikan ordusunun yeni dalı olacak Space Force’un komutanı tecrübeli ama bu fikrin başında olmaktan pek hoşlanmayan General Mark R. Naird (Steve Carell) bulunmaktadır.

“The Office” dizisinden tanıdığımız Steve Carell ve Greg Daniels’ı bir araya getiren yeni proje “Space Force”, dört yıldızlı bir general olan General Mark R. Naird’ın Hava Kuvvetleri’nin başına geçmeyi beklerken, Space Force isimli Amerikan ordusunun yeni kolu olacak komutanlığın başına geçmesini ve buradaki personelin (Spacemen) yönetimini konu alıyor.

Steve Carell’in altından rahatlıkla ve başarıyla kalkabileceğine inandığımız bu rolde, Carell’e John Malkovich, Diana Silvers ve Lisa Kudrow gibi isimler eşlik ediyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER