Stan & Ollie Filmine Ait Türkçe Altyazılı Yeni Bir Fragman ve Türkçe Poster Yayınlandı

Stan & Ollie Filmine Ait Türkçe Altyazılı Yeni Bir Fragman ve Türkçe Poster Yayınlandı

  29 Mayıs 2019

  535 Okunma

John C. Reilly ve Steve Coogan'ın başrolleri paylaştığı

John C. Reilly ve Steve Coogan’ın başrolleri paylaştığı “Laurel ile Hardy”den Türkçe altyazılı fragman ve Türkçe afiş yayınlandı.

 

Komedi dalında Hollywood’un en sevilen ikilisi Stan Laurel ve Oliver Hardy’nin hikâyesini anlatan “Laurel ile Hardy” (Stan & Ollie), 20’lerden 50’lerin ortasına kadar yaklaşık yüz tane filmde beraber rol alan ikilinin duygu yüklü kariyer yolcuğunu ve efsanevi veda turnesini bir kez daha canlandırarak bizi geçmişe götürüyor.

 

Kariyerlerinin en parlak ve başarılı yılları geride kalırken dostluklarının kendileri için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayan ikilinin hayat macerasını seyirciyle buluşturacak olan filmin yönetmenliğini tıpkı Cass ve Filth gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan BAFTA adaylığına sahip yönetmen Jon S. Baird üstlenirken başrolleri Oscar adaylığına layık görülmüş iki oyuncu, Steve Coogan ve John C. Reilly paylaşıyor.

 

Oyuncu kadrosunda Shirley Henderson, Nina Arianda, Rufus Jones ve gibi isimlerin de bulunduğu “Laurel ile Hardy”nin, 28 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde de yayınlanması planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle