Star Wars Dizisi The Mandalorian’dan Yeni Görseller Yayınlandı

Star Wars Dizisi The Mandalorian’dan Yeni Görseller Yayınlandı

  16 Nisan 2019

  151 Okunma

Star Wars evreninin ilk canlı aksiyon dizisi olan The Mandalorian’dan yeni görüntüler yayınlandı. En son, 2019 yapımı Aslan Kral'ın yönetmenliğini yapmış olan Jon Favreau’nun yaratıcılığını üstlendiği dizi, 12 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak.   Star Wars: The Force Awakens ile başlayan yeni üçlemeyle beyaz perdeye geri dönerek sevenlerini bir hayli sevindiren Star Wars evrenini genişletmeye de...

Star Wars evreninin ilk canlı aksiyon dizisi olan The Mandalorian’dan yeni görüntüler yayınlandı. En son, 2019 yapımı Aslan Kral’ın yönetmenliğini yapmış olan Jon Favreau’nun yaratıcılığını üstlendiği dizi, 12 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak.

 

Star Wars: The Force Awakens ile başlayan yeni üçlemeyle beyaz perdeye geri dönerek sevenlerini bir hayli sevindiren Star Wars evrenini genişletmeye devam eden Disney, bir yandan Rogue One ve Solo: A Star Wars Story filmlerini çekerken, bir yandan da dizi projeleriyle bu evrenin farklı köşelerine sızmaya devam ediyor. Daha önce Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars Rebels gibi animasyon türünde diziler hazırlayan Disney, ilk canlı aksiyon Star Wars dizisi olan The Mandalorian‘ı bu yıl yayınlamaya başlayacak.

 

Dizinin başrollerinde Pedro Pascal (Narcos), Gina Carano (Deadpool), Carl Weathers (Predator), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Omid Abtahi (American Gods), Werner Herzog (Grizzly Man), ve Nick Nolte (Warrior) yer alacak.

 

12 Kasım 2019’da yayına başlayacağı duyurulan ve Disney+‘ta yayınlanacak ilk dizilerden biri olması planlanan The Mandalorian, bu hafta sonu Chicago’da düzenlenen özel Star Wars Celebration’ın en önemli konu başlıklarından biriydi. Merakla beklenen dizisini bu etkinlikte tanıtan Disney+, diziden yeni görüntüler yayınlanlamayı da ihmal etmedi.

 

Star Wars dizisi The Mandalorian’ın yeni görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle