Stephen King Romanından Uyarlanan ‘The Talisman’in Yönetmeni Belli Oldu

Stephen King Romanından Uyarlanan ‘The Talisman’in Yönetmeni Belli Oldu

  14 Mart 2019

  449 Okunma

ABD'li ünlü korku edebiyatı ustası Stephen King ve Peter Straub'un birlikte yazdıkları The Talishman'in beyazperde uyarlamasında, yönetmen koltuğuna oturacak olan isim Mike Barker olarak açıklandı.    Steven Spielberg'ün yapımcılığını üstlendiği ve uzun süredir beyazperdeye aktarılması beklenen The Talisman filminin yönetmeni, daha önceden Outlander, Fargo ve The Handmaid's Tale dizilerinin yön...

ABD’li ünlü korku edebiyatı ustası Stephen King ve Peter Straub’un birlikte yazdıkları The Talishman’in beyazperde uyarlamasında, yönetmen koltuğuna oturacak olan isim Mike Barker olarak açıklandı. 

 

Steven Spielberg’ün yapımcılığını üstlendiği ve uzun süredir beyazperdeye aktarılması beklenen The Talisman filminin yönetmeni, daha önceden Outlander, Fargo ve The Handmaid’s Tale dizilerinin yönetmenleri arasında bulunan Mike Barker olacak. 1984’te basıldıktan sonra çok satanlar listesine girmesinin ardından 1985’te Locus ve World Fantasy Ödüllerine de aday olan romanın senaryosunu ise The Fault in Our Stars ve X-Men: New Mutants filmlerinin senaristi Josh Boone yazıyor.

 

Stephen King’in en başarılı kitaplarından biri olan ve Türkiye’de “Tılsım” adı ile yayınlanan romanda; Jack Sawyer adlı gencin, ölmek üzere olan annesinin hastalığına çare bulmak için bir tılsımın peşine düşerek paralel evrenler arasında yolculuk yaparak tehlikeli ve korku dolu bir maceraya atılmasını konu alıyor.

 

Daha önceden sadece dizilerde yönetmenlik yapmış olan Mike Baker’ın ilk uzun metraj filmi olan The Talisman’i nasıl yorumlayacağı ve film kadrosunda yer alacak diğer isimler ise büyük merak konusu.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle