Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Kalbinizi Zorlayabilir!

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Kalbinizi Zorlayabilir!

  22 Haziran 2019

  326 Okunma

“Stranger Things” 3. Sezonunda hiç olmadığı kadar heyecanlı olmayı vaad ediyor!Netflix'in en sevilen yapımlarından olan “Stranger Things” 3. Sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken; diziden heyecan dolu bir final fragmanı paylaşıldı.   3. sezonunun 8 bölüm olması planlanan “Stranger Things”in bölüm isimleri ise üçüncü sezon bölüm isimleri “Suzie, Duyuyor musun?”, “...

“Stranger Things” 3. Sezonunda hiç olmadığı kadar heyecanlı olmayı vaad ediyor!

 

Netflix’in en sevilen yapımlarından olan “Stranger Things” 3. Sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken; diziden heyecan dolu bir final fragmanı paylaşıldı.

3. sezonunun 8 bölüm olması planlanan “Stranger Things”in bölüm isimleri ise üçüncü sezon bölüm isimleri “Suzie, Duyuyor musun?”, “AVM Fareleri”, “Kayıp Cankurtaran Vakası”, “Sauna Testi”, “Kaynak”, “Doğum Günü”, “Isırık” ve “Starcourt Savaşı” olarak açıklanmıştı. Dizi 3. Sezonunda karakterlerin 1985 yazında yaşadığı ürkütücü maceralara odaklanacak.

Merakla beklenen “Stranger Things” 3. Sezonunda oyuncu kadrosunu ise  Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes gibi isimler oluşturacak.

“Stranger Things” 3. Sezonu ile 4 Temmuz tarihinde Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşacak. Dizinin aksiyon dolu final fragmanı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER