Stranger Things’in 3.Sezon Kamera Arkası Görüntüleri

Stranger Things’in 3.Sezon Kamera Arkası Görüntüleri

  9 Temmuz 2019

  693 Okunma

3. sezonuyla ekranlara geri dönen ve önceki iki sezonu gibi Netflix’de yayınlanmaya başlayan Stranger Things, kamera arkası görsellerini görücüye çıkardı.   Hikayesi 1985 yazında geçen yeni sezonun set karelerinde de göreceğiniz üzere, Millie Bobby Brown ve Winona Ryder  o dönemin ruhuna uygun renkli kostümler içerisinde olacaklar. 

3. sezonuyla ekranlara geri dönen ve önceki iki sezonu gibi Netflix’de yayınlanmaya başlayan Stranger Things, kamera arkası görsellerini görücüye çıkardı.

 

Hikayesi 1985 yazında geçen yeni sezonun set karelerinde de göreceğiniz üzere, Millie Bobby Brown ve Winona Ryder  o dönemin ruhuna uygun renkli kostümler içerisinde olacaklar.  “Stranger Things”in yeni sezonunda, karakterlerin 1985 yazında yaşadığı sıra dışı maceralar konu edilmiş. Yeni sezonda da, dizide geçmiş yıllarda olduğu gibi John Carpenter, David Cronenberg ve George Romero gibi usta isimlerin 80’lerde çektikleri yapımlara göndermelerde bulunuyor.

 

Yaratıcı kadrosunda Matt Duffer ve Ross Duffer’ın beraber çalıştığı dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ise Shawn Levy, Dan Cohen, Cindy Holland, Brian Wright, Matt Thunell, Iain Paterson ve Karl Gajdusek görevli.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER