Süper Kahramanlara Başka Bir Açıdan Bakan The Boys Fragmanı

Süper Kahramanlara Başka Bir Açıdan Bakan The Boys Fragmanı

  19 Haziran 2019

  319 Okunma

Süper kahramanları, daha bir “yetişkin” olarak izleme fırsatı yakalayacağımız “The Boys

Süper kahramanları, daha bir “yetişkin” olarak izleme fırsatı yakalayacağımız “The Boys”tan üçüncü fragman yayınlandı.

 

Evan Goldberg, Eric Kripke ve Seth Rogen gibi bir ekip tarafından yaratılan “The Boys” bildiğimiz süper kahraman hikayelerine göre daha fazla şiddet ve cinsellik içermesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Daha önce “Preacher”da da birlikte çalışıp, başarılı bir yapım ortaya koyan ekibin yarattığı dizi, beklentileri yükseltiyor.

26 Temmuz tarihinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “The Boys” kadrosunda ise, “Gossip Girl”den hatırlayacağımız Chace Crawford; “Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü”nden Karl Urban; “Taxi”den Jennifer Esposito ve “Hunger Games”den Meg Ryan’ın oğlu Jack Quaid gibi isimler yer alıyor.

Amazon Prime dizisi olan “The Boys”un ilk sezonu 8 bölüm olarak ekranlarda yer bulacak. Merakla beklenen süper kahraman dizisi, süper kahramanları bambaşka bir imaj ile izleyiciyle buluşturacak. Şöhret yüzünden karakterlerini kaybetmiş ve amacından sapmış süper kahramanları kontrol etmek için kurulan CIA ekibinin maceralarını izleyeceğimiz dizide bu ekibin ismiyse: “The Boys”…

26 Temmuz’da ilk sezonu ile Amazon üzerinden yayınlanmaya başlayacak “The Boys”tan yayınlanan son fragmanı yukarıda bulabilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle