Swamp Thing İlk Bölümünün Ardından İptal Edildi

Swamp Thing İlk Bölümünün Ardından İptal Edildi

  8 Haziran 2019

  347 Okunma

Son derece umut vadeden bir proje olarak oluşturulan, DC çizgi romanlarından uyarlanan Swamp Thing'in yayınlanan llk bölümünün ardından dizinin ikinci sezon onayı alamadığı açıklandı.   Aynı adlı çizgi romandan uyarlanarak ekrana taşınan

Son derece umut vadeden bir proje olarak oluşturulan, DC çizgi romanlarından uyarlanan Swamp Thing’in yayınlanan llk bölümünün ardından dizinin ikinci sezon onayı alamadığı açıklandı.

 

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanarak ekrana taşınan “Swamp Thing”in ekran macerası yalnızca bir sezon sürecek. İptal haberi, dizinin sadece ilk bölümü yayınlanmışken duyurularak büyük bir hüsran yarattı.

 

Len Wein ve Bernie Wrightson tarafından yaratılan dizi, ölümcül bir virüsü araştırma görevi için doğup büyüdüğü kasabaya dönen Abby Arcane’in maceralarını konu alıyor. Abby, yalnızca bu araştırma görevine odaklanmışken bir anda bilim insanı Alec Holland’la arasında beklenmedik bir bağ kurulur. Ancak malesef ani bir trajediyle sevgilisi Alec’i kaybeder. Bir süre sonra bölgede bulunan bataklığın da kendine ait sırları olduğunu keşfeden Abby, sevdiği adamın aslında ölmemiş olabileceğini keşfeder.

 

“Swamp Thing” uyarlaması şimdilik sadece DC’nin dijital içerik platformu DC Universe’te izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle