Taron Egerton’ın Elton John’u Canlandırığı Rocketman’in Yeni Posteri

Taron Egerton’ın Elton John’u Canlandırığı Rocketman’in Yeni Posteri

  16 Nisan 2019

  57 Okunma

Daha önce tartışmalı sahneleriyle de gündemde yer alan Elton John’ın hayatını konu alan Rocketman filminin yeni bir afişi paylaşıldı. Merakla beklenen film Rocketman’de ünlü sanatçı Elton John’a, Taron Egerton hayat veriyor. Film, özellikle sanatçının kariyerindeki ilk yıllarına odaklanıyor. Elton John’un hayatına dair en önemli yıllar olarak görülen bu yıllara ait bilinmeyenleri ve Kraliyet M...

Daha önce tartışmalı sahneleriyle de gündemde yer alan Elton John’ın hayatını konu alan Rocketman filminin yeni bir afişi paylaşıldı.

 

Merakla beklenen film Rocketman’de ünlü sanatçı Elton John’a, Taron Egerton hayat veriyor. Film, özellikle sanatçının kariyerindeki ilk yıllarına odaklanıyor. Elton John’un hayatına dair en önemli yıllar olarak görülen bu yıllara ait bilinmeyenleri ve Kraliyet Müzik Akademisi’nden süper yıldızlığa yükselişini anlatan film, 7 Haziran 2019’da izleyicisiyle beyaz perdede buluşmaya hazırlanıyor.

Prömiyerini 14-25 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Cannes Film Festivali’nde yapacak olan Rocketman, özellikle Boheminian Rhapsody’den sonra; oldukça büyük beklentilerle görücüye çıkacak.

Merakla beklenen Rocketman’in yönetmenliğini “Yıldız Tozu”, “Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana”, “Üç Silahşörler”, “Fil Adam” ve “Tristan ve Isolde” gibi yapımlardan da tanınan Dexter Fletcher üstleniyor. Başrolde Taron Egerton’u izleyeceğimiz filmde, ünlü aktöre Richard Madden, Jamie Bell, Bryce Dallas Howard ve Steven Mackintosh gibi isimler de eşlik ediyor.

Daha önce tartışmalı sahneler ile de gündemimizde yer alan Rocketman filminin gişe başarısının yükseltilebilmesi için, Paramount Pictures filmin bazı sahnelerinin çıkarılarak, 13+ yaş sınırlaması ile vizyonda yer bulmasını istiyordu. Filmin yönetmeni Dexter Fletcher ve ekibinin ise, bu konuda tamamen aksi görüşte olduğu söyleniyordu. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayarak ilgili haberimize ulaşabilirsiniz.

7 Haziran tarihinde vizyondaki yerini almaya hazırlanan Rocketman’in posterini ise, aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle