Tessa Thompson’ın Başrolünde Yer Aldığı “Sylvie”nin Kadrosu Zenginleşiyor

Tessa Thompson’ın Başrolünde Yer Aldığı “Sylvie”nin Kadrosu Zenginleşiyor

  10 Mart 2019

  197 Okunma

2020’de vizyona girmesi heyecanla beklenen Sylvie’nin kadrosuna Eva Longoria ve Aja Naomi King eklendi. Merakla beklenen film Sylvie, babasının müzik dükkanında çalışan bir kız ve dükkanda geçici süreyle çalışmaya başlayan, umut vaad eden saksafon sanatçısının yaz aşkını ve yolları ayrılan ikilinin, yıllar sonra yollarının nasıl inanılmaz bir şekilde keşiştiğini konu alıyor. Dram türündeki fil...

2020’de vizyona girmesi heyecanla beklenen Sylvie’nin kadrosuna Eva Longoria ve Aja Naomi King eklendi.

 

Merakla beklenen film Sylvie, babasının müzik dükkanında çalışan bir kız ve dükkanda geçici süreyle çalışmaya başlayan, umut vaad eden saksafon sanatçısının yaz aşkını ve yolları ayrılan ikilinin, yıllar sonra yollarının nasıl inanılmaz bir şekilde keşiştiğini konu alıyor. Dram türündeki filmin başrollerindeki Sylvie’yi Telefondaki Yabancı, Thor : Ragnarok, Creed: Efsanenin Doğuşu yapımlarından tanıdığımız Tessa Thompson üstlenirken; gelecek vadeden saksafoncu Robert ’a ise Beasts of No Nation, Ateşe Ateş, Hello, My Name is Doris yapımlarından tanıdığımız Nnamdi Asomugha hayat veriyor.

Sinemaseverler tarafından merakla beklenen Sylvie’nin kadrosu hakkında gelen haberler ise heyecanı arttırıyor. Filme Carmen rolünde, Desperate Housewifes dizisinin sevilen yıldızlarından Eva Longoria’nın katılacağı açıklandı. Güçlü bir kadroyla beyaz perdeyle buluşacak olan filmin yıldız yağmuru bu kadarla bitmiyor. Sylvie’de, Mona karakterine ise sevilen dizilerden How to Get Away With a Murder?’ın yıldızı Aja Naomi King hayat verecek.

Çekimlerine Los Angeles’ta başlanan filmin, senarist ve yönetmenliğini ise Homecoming ile tanınan Eugene Ashe üstleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle