The Crown’da Prenses Diana’yı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu!

The Crown’da Prenses Diana’yı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu!

  12 Nisan 2019

  240 Okunma

Tüm dünyanın merakla takip etiği, Netflix için Sony Pictures Television tarafından üretilen ve İngiliz Kraliyet Ailesi’nin yaşamını konu alan ‘The Crown’ dizisinde, kraliyetin en dikkat çeken üyelerinden biri olan Galler Prensesi Diana’nın, 1997’de trafik kazasındaki ölümüne kadar olan taht macerasını canlandıracak kişi açıklandı: Şimdiye kadar birkaç yapımda küçük roller üstlenen Emma Corrin. ...

Tüm dünyanın merakla takip etiği, Netflix için Sony Pictures Television tarafından üretilen ve İngiliz Kraliyet Ailesi’nin yaşamını konu alan ‘The Crown’ dizisinde, kraliyetin en dikkat çeken üyelerinden biri olan Galler Prensesi Diana’nın, 1997’de trafik kazasındaki ölümüne kadar olan taht macerasını canlandıracak kişi açıklandı: Şimdiye kadar birkaç yapımda küçük roller üstlenen Emma Corrin. 

 

Dizinin yapımcı kuruluşu Netflix geçtiğimiz ay, dördüncü sezonda diziye dahil edilmesi planlanan, Prenses Diana’yı canlandıracak bir oyuncu bulmak için kolları sıvamıştı. Anlaşılan sürecin sonuna gelindi ve 23 yaşındaki Corrin’in 2019’un sonunda dizinin çekimlerine Prenses Diana olarak dahil olacağını duyurdu. Dizinin senaristi Peter Morgan ise Corrin’in fazla keşfedilmemiş harika bir yetenek olduğunu, deneme çekimlerinde yönetmenlerinin her dediğini harfiyen ve başarıyla uyguladığını söyledi.

 

Cambridge Üniversitesi’nden yeni mezun olan Emma Corrin ise “Prenses Diana’yı oynamak bana çok heyecan veriyor. O, bir ikondu ve dünyadaki etkisi hala sürüyor!” diyerek hissettiği gurur ve mutluluğu ifade etti. İngiliz edebiyatı ve drama eğitimi alan, gelecek vadeden genç oyuncu, 1960’larda geçen dedektif dizisi ‘Grantchester’ ve yakında vizyona girmesi planlanan ‘Misbehaviour’ filminin oyuncu kadrolarında da yer aldı.

 

Dizinin 4. sezonu 1976 yılında geçecek ve yeni sezonunda kadrosuna Olivia Colman, Helena Bonham Carter ve Tobias Menzies  gibi isimler de dahil olacak. The Crown’ın merakla beklenen 3. sezonu 2019 yılının sonlarına doğru; 4. sezonuysa 2020 yılında Netflix üzerinden yayınlanacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle