The Last Days of Marilyn Monroe’nun Çalışmalarına Başlandı

The Last Days of Marilyn Monroe’nun Çalışmalarına Başlandı

  5 Nisan 2019

  286 Okunma

  Marilyn Monroe’nun son günlerine odaklanacak dizi için, BBC Stüdyoları’nın çalışmaya başladığı haberi geldi. Keith Badman’ın The Final Years of Marilyn Monroe: The Shocking True Story isimli kitabından uyarlanacak olan dizi için, BBC çalışmalarını başlattı. Marilyn Monroe hayranlarının heyecanla beklediği dizinin senaryosunu Dan Sefton kaleme alıyor. Dizinin senaristi;

 

Marilyn Monroe’nun son günlerine odaklanacak dizi için, BBC Stüdyoları’nın çalışmaya başladığı haberi geldi.

 

Keith Badman’ın The Final Years of Marilyn Monroe: The Shocking True Story isimli kitabından uyarlanacak olan dizi için, BBC çalışmalarını başlattı. Marilyn Monroe hayranlarının heyecanla beklediği dizinin senaryosunu Dan Sefton kaleme alıyor. Dizinin senaristi; “Marilyn’in istediği bir oyuncu olarak ciddiye alınmaktı, bu konuda verdiği savaş, günümüzde hala sonuçlanmış değil.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

The Last Days of Marilyn Monroe adıyla anılan dizi projesi, Marilyn Monroe’nun Hollywood Stüdyoları ile olan ilişkisinin yanı sıra, John F. Kennedy ve Bobby Kennedy gibi önemli isimlerle olan diyaloglarına da ışık tutacak.

Henüz 36 yaşındayken 1962’de hayata veda eden fakat hala cazibesi unutulmayan aktristin alkol ve ilaç bağımlılıkları ile, ışıltılı Hollywood dünyasının ve hızla yükseldiği kariyerinin davranışlarına olan kötü etkilerinin de yer aldığı hayatının son bölümü dizinin odak noktası olacak.

Henüz proje hakkında çok detaylı bir bilgilendirme yapılmasa bile, TV ve sinema dünyası için oldukça heyecan verici olan The Last Days of Marilyn Monroe, merakla bekleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle