The Old Guard Filmine Ait Yeni Görüntüler Paylaşıldı

The Old Guard Filmine Ait Yeni Görüntüler Paylaşıldı

  13 Mayıs 2020

  319 Okunma

Charlize Theron’un başrolünde oynadığı “The Old Guard”dan ilk fotoğraflar yayınlandı. Charlize Theron, “Mad Max: Fury Road” ve “Atomic Blonde” gibi yapımlar ile aksiyon filmlerinde ne kadar başarılı olacabileceğini göstermişti. Yeni Netflix uyarlaması olan “The Old Guard” ile aksiyona geri dönmeye hazırlanan Charlize Theron’u Andy rolü ile göreceğiz. Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan “The Ol...

Charlize Theron’un başrolünde oynadığı “The Old Guard”dan ilk fotoğraflar yayınlandı.

Charlize Theron, “Mad Max: Fury Road” ve “Atomic Blonde” gibi yapımlar ile aksiyon filmlerinde ne kadar başarılı olacabileceğini göstermişti. Yeni Netflix uyarlaması olan “The Old Guard” ile aksiyona geri dönmeye hazırlanan Charlize Theron’u Andy rolü ile göreceğiz.

Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan “The Old Guard”, bir grup ölümsüz paralı askerin hikayesini odağına alıyor. Yıllardır paralı askerlik yapan, Andy (Charlize Theron) komutası altındaki seçkin bir ekip kendileri gibi ölümsüz başka birinin olduğunu öğrenirler ve buldukları izin peşinden gitmeye karar verirler. Aynı zamanda kötü amaçlı bir organizasyon tarafından ölümsüzlüklerinin kanıtı olan belgeler ile karşılaşan ekip bu komployu çözmek için mücadele ederler.

Gina Prince-Bytewood’un yönetmenliğini yaptığı ve Greg Rucka’nın senaryosunu yazdığı “The Old Guard” 10 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER