The Peanut Butter Falcon Filmine Ait İlk Fragman Yayınlandı

The Peanut Butter Falcon Filmine Ait İlk Fragman Yayınlandı

  24 Haziran 2019

  282 Okunma

Prömiyerini gerçekleştirdiği South by Southwest Film Festivali’nde hayli beğenilen hatta Seyirci Ödülü'ne layık görülmüş olan The Peanut Butter Falcon filmine ait ilk fragman yayınlandı.    Modern bir Mark Twain macerasına benzeyen filmin konusu ise şu şekilde; 22 yaşında down sendromlu genç Zak’in hayattaki en büyük hayali çok ünlü ve başarılı bir güreşçi olmaktır ve bu uğurda yaşadığı bakımev...

Prömiyerini gerçekleştirdiği South by Southwest Film Festivali’nde hayli beğenilen hatta Seyirci Ödülü’ne layık görülmüş olan The Peanut Butter Falcon filmine ait ilk fragman yayınlandı. 

 

Modern bir Mark Twain macerasına benzeyen filmin konusu ise şu şekilde; 22 yaşında down sendromlu genç Zak’in hayattaki en büyük hayali çok ünlü ve başarılı bir güreşçi olmaktır ve bu uğurda yaşadığı bakımevinden firar eder. Salt Water Redneck güreş okuluna girmek için her şeyi yapmaya kararlı olan genç adam bu kaçış serüveni sırasında kanunlardan kaçan küçük çaplı haydut Tyler ile tanışır. Tyler, zamanla Zak’in hem arkadaşı ve koçu olacaktır. Bu süreçte ikili, Zak’i bakımevine geri götürmekle görevli olan iyi kalpli bakımevi hemşiresi Eleanor da aralarına katılır ve o dakikadan sonra grubun en önemli görevi Zak’in hayallerinin gerçek olmasını sağlayabilmektir.

 

“Transformers” serisiyle çıkış yakalayan Shia LaBeouf, sinema dünyasının yeni keşiflerinden Zack Gottsagen ve Grinin Elli Tonu serisinin masum Anastasia’sı rolü ile dünya çapında üne kavuşan Dakota Johnson’ın başrolleri paylaştığı duygu yüklü filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise Tyler Nilson ve Michael Schwartz ikilisi üstleniyor. Filmin kadrosunda ise usta aktör Bruce Dern, Oscar adaylığı olan John Hawkes, Jon Bernthal, Thomas Haden Church ve rap sanatçısı Yelawolf gibi isimler yer alıyor.

 

Amerika’da 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek olan macera filmi “The Peanut Butter Falcon”un ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belirsizliğini koruyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle