The Simpsons, Yeni Sezonlarıyla Dönmeye Hazırlanıyor!

The Simpsons, Yeni Sezonlarıyla Dönmeye Hazırlanıyor!

  13 Nisan 2019

  184 Okunma

Ekranların en sevilen ve uzun soluklu dizilerinden olan The Simpsons’a ait ilk 30 sezon, yani 660'dan fazla bölüm, 12 Kasım 2019 tarihinde Disney+ kanalında yayınlanmaya başlayacak. Daha sonra ise efsane çizgi dizi, 31. ve 32. sezonlarıyla yeniden ekranlara dönecek!   Fox’dan Disney+’a transfer olan yapımlardan biri olan The Simpsons’ın sevenlerine verilen müjdeye göre, dizi 31. ve 32. sezonlar...

Ekranların en sevilen ve uzun soluklu dizilerinden olan The Simpsons’a ait ilk 30 sezon, yani 660’dan fazla bölüm, 12 Kasım 2019 tarihinde Disney+ kanalında yayınlanmaya başlayacak. Daha sonra ise efsane çizgi dizi, 31. ve 32. sezonlarıyla yeniden ekranlara dönecek!

 

Fox’dan Disney+’a transfer olan yapımlardan biri olan The Simpsons’ın sevenlerine verilen müjdeye göre, dizi 31. ve 32. sezonlarının da yapılması ile birlikte 713 bölüme ulaşarak; televizyon tarihinde yayınlanmış en uzun soluklu dizi olma rekorunu bir kez daha kıracak. Animasyon komedi dalında ikonlaşan dizide, daha önceki sezonlarda olduğu gibi, baba Homer Simpson’ı Dan Castellaneta, anne Marge’ı Julie Kavner seslendirmeye devam edecek.

 

Senaristliğini Matt Groening’in üstlendiği dizi, orta sınıf bir Amerikan ailesi örneği oluşturuyor ve bizlere Amerikan kültürü ve toplumsal yapısını parodi şeklinde gösteriyor. Homer, Marge, Lisa, Bart ve bebek Maggie’den oluşan ailenin başından geçenlerin konu edildiği dizi, Aralık 1989’dan beri devam ettiği için şimdiye kadar yayınlanan en uzun soluklu Amerikan sitcom’u olma özelliğine sahip. Bunun yanı sıra The Simpsons bugüne kadar 31 kez Emmy, 30 kez Annie ve bir de Peabody ödülü kazandı.

 

Devam sezonları için hazırlıkları başlayan Simpsonlar’ın uzun metrajlı filmi ise Temmuz 2007’de vizyona girdi ve 527 milyon dolar  hasılat elde etti.

 

Ayrıca, Simpson ailesi Ocak 2000 tarihinden beri Hollywood’daki Şöhretler Kaldırımı’nda bir yıldıza sahip!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle