The Umbrella Academy 2. Sezon Hazırlıklarına Başladı

The Umbrella Academy 2. Sezon Hazırlıklarına Başladı

  4 Nisan 2019

  304 Okunma

Netflix’in yenilemeye karar verdiği noktalar saptadığı güçlü ve kendine has bir algoritmaya sahip The Umbrella Academy, 2. sezon onayını alır almaz hazırlıklara başladı.    Gerard Way ve Gabriel Bá'nın çizgi roman serisinden uyarlanan dizide; 1989'da aynı gün 543 bebek önceki gün hamilelik belirtisi göstermeyen, birbirinden son derece alakasız ve en ufak bir bağı bile olmayan kadınlar tarafında...

Netflix’in yenilemeye karar verdiği noktalar saptadığı güçlü ve kendine has bir algoritmaya sahip The Umbrella Academy, 2. sezon onayını alır almaz hazırlıklara başladı. 

 

Gerard Way ve Gabriel Bá’nın çizgi roman serisinden uyarlanan dizide; 1989’da aynı gün 543 bebek önceki gün hamilelik belirtisi göstermeyen, birbirinden son derece alakasız ve en ufak bir bağı bile olmayan kadınlar tarafından dünyaya getirildi. Bu özel çocuklardan yedi tanesi The Umbrella Academy’i yaratan ve “çocuklarını” dünyayı kurtarmak için hazırlayan milyarder bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves (Colm Feore) tarafından evlat edinildi.

Ancak herşey Sir Reginald’ın planladığı gibi gitmedi ve çocuklar ergenlik yaşlarına geldiğinde aile düzenleri çatırdamaya başladı, sonucunda da ekip dağıldı. Ve yıllar sonra hayatta kalan altı üye Hargreev’in ölüm haberi üzerine birleşti. 1 Numara – Luther (Tom Hopper), 2 Numara – Diego (David Castañeda), 3 Numara – Allison (Emmy Raver-Lampman), 4 Numara – Klaus (Robert Sheehan), Beş Numara (Aidan Gallagher) ve 7 Numara – Vanya (Ellen Page) babalarının ölümünü çevreleyen gizemi çözmek için birlikte çalışmak üzere antlaştı. Ancak birbirlerine yabancılaşmış aile üyeleri, küresel kıyametin yaklaşmakta olan tehdidinden bahsetmek yerine, farklı kişilikleri ve yetenekleri nedeniyle bir kez daha dağılmalar yaşadı.

 

İlk sezona dair yayınlanan rakamlara bakmadan bile, The Umbrella Academy’nin ikinci bir sezonda da gönülleri fethetmek için belki de ilk sezondan bile iyi performanslarla ekranlara dönmeye hazırlandığı aşikar. 2. sezonda oyuncu kadrosunun büyük kısmına yeni ilaveler yapacağı duyurulan dizi ekibi, net bir tarih vermemekle beraber akış düzeninin olağan politikasını göz önüne aldığında önümüzdeki Şubat ayında geri dönmeyi planladıklarını belirtti.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle