The Witcher İlk Görselleri İle Göz Dolduruyor!

The Witcher İlk Görselleri İle Göz Dolduruyor!

  3 Temmuz 2019

  181 Okunma

Netflix’in 2020 planları arasında bulunan “The Witcher” uyarlamasından gelen ilk görseller izleyicinin beğenisine sunuldu.İlk resmi afişin yanında, karakter afişi olarak paylaşılan kareler oldukça iddialı bir yapımın yolda olduğunu kanıtlar nitelikte!   Aynı isimli fantastik romandan uyarlanan dizi; oldukça yalnız olan, canavar avcısı Geralt of Rivia’nın maceralarını konu alıyor. Geralt of Ri...

Netflix’in 2020 planları arasında bulunan “The Witcher” uyarlamasından gelen ilk görseller izleyicinin beğenisine sunuldu.

 

İlk resmi afişin yanında, karakter afişi olarak paylaşılan kareler oldukça iddialı bir yapımın yolda olduğunu kanıtlar nitelikte!

Aynı isimli fantastik romandan uyarlanan dizi; oldukça yalnız olan, canavar avcısı Geralt of Rivia’nın maceralarını konu alıyor. Geralt of Rivia’ya yaşadıklarında tehlikeli bir sırrı olan genç ve güzel bir prensesin yanında, güçlü bir büyücü de eşlik ediyor.

“The West Wing”, “Private Practice”, “The Umberalla Academy” gibi yapımlarda imzası bulunan Lauren Schmidt’in yaratıcılığını üstlendiği dizide Superman olarak görmeye alıştığımız Henry Cavill Geralt of Rivia rolünde karşımıza çıkacak. Dizide Cavill’e Freya Allan, Joey Batey, Millie Brady, MyAnna Buring gibi isimler de eşlik edecek.

Daha önce oldukça tutulan bir video oyunu olan “The Witcher”ın ilk sezonu Netflix ekranlarında 8 bölüm olarak yer alacak. 2020’de izleyiciyle buluşması planlanan diziden yayınlanan ilk resmi görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER