Tom Cruise’dan Uzay Temalı Yeni Bir Aksiyon Filmi Geliyor

Tom Cruise’dan Uzay Temalı Yeni Bir Aksiyon Filmi Geliyor

  13 Mayıs 2020

  340 Okunma

“Mission: Impossible” Serisindeki çekimlerin çoğunu dublör kullanmadan tamamlayan Tom Cruise bu kez gözünü uzaya dikti! Deadline’ın haberine göre Tom Cruise uzayda geçen bir aksiyon filmi planlamaya başlamış bile. Şu sıralar popülerliğini iyi yönde de kötü yönde de kullanmayı başaran, girişimci milyarder Elon Musk ile görüşmelere başlayan Tom Cruise, Space X ve NASA iş birliği ile uzayda geçen...

“Mission: Impossible” Serisindeki çekimlerin çoğunu dublör kullanmadan tamamlayan Tom Cruise bu kez gözünü uzaya dikti!

Deadline’ın haberine göre Tom Cruise uzayda geçen bir aksiyon filmi planlamaya başlamış bile. Şu sıralar popülerliğini iyi yönde de kötü yönde de kullanmayı başaran, girişimci milyarder Elon Musk ile görüşmelere başlayan Tom Cruise, Space X ve NASA iş birliği ile uzayda geçen aksiyon filminde kararlı görünüyor. Her ne kadar “Mission: Impossible” filmi senaryosu gibi görünse de seriden bağımsız bir film planlandığını söyleyebiliriz.

Bu söylentilerin doğruluğu ve ciddiyeti zaman ilerledikçe ortaya çıkacak gibi görünse de NASA yöneticisi Jim Bridenstine’in Twitter hesabından yaptığı çağrı gayet ciddi gibi duruyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
SON YORUMLAR