Toy Story 4 Karakterleri İçin Hazırlanan Özel Posterler

Toy Story 4 Karakterleri İçin Hazırlanan Özel Posterler

  6 Mayıs 2019

  488 Okunma

Pixar’ın çok sevilen animasyon serilerinden olan

Pixar’ın çok sevilen animasyon serilerinden olan “Oyuncak Hikayesi”nin 4. devam filminden gelen karakterlere özel olarak tasarlanmış posterler heyecan yarattı!

 

Woody ve çetesine yeni katılan oyuncak “Forky”nin, eski ve yeni arkadaşlardan oluşan grup ile gerçekleştirdiği yolculuk, dünyanın bir oyuncak için ne kadar da büyük ve kimi zaman tehlikeli olabileceğini gözler önüne seriyor.

 

Beyaz perdede yayınlanan animasyon serileri içinde en uzun soluklulardan biri sayılabilecek “Oyuncak Hikayesi”nin dördüncü filminde yönetmen koltuğunda oturacak isim Josh Cooley olarak belirlendi. 2017 yılında yönetmenliği üstleneceği kesinleşen ve ismi kamuoyuna duyurulan Josh Cooley, böylece ilk uzun metraj filmine de imza atmış olacak. Tıpkı önceki filmlerde olduğu gibi, serinin yeni filminde de Tom Hanks kovboy Woody’yi; Tim Allen astronot Buzz Işık Yılı’nı; Joan Cusack Jessie’yi; Bonnie Hunt Dolly’yi; Annie Potts Bo Peep’i; Don Rickles Bay Patates Kafa’yı; Jeff Garlin Buttercup’ı; Estelle Harris Bayan Patates Kafa’yı ve Blake Clark ise köpeği seslendirecek.

 

Yeni filmin senaristliğini üstlenen isim ise Stephany Folsom olacak. Filmin müziklerinden ise serinin her filminde aynı görevi üstlenen ve beğenilen Randy Newman sorumlu olacak.

 

“Oyuncak Hikâyesi 4”, dünya ile aynı anda ülkemizde de 21 Haziran 2019 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle