Türk İşi Dondurma’ya Yurt Dışından Mutlu Eden Destek!

Türk İşi Dondurma’ya Yurt Dışından Mutlu Eden Destek!

  20 Mart 2019

  611 Okunma

Yeni Zelandalı aktörden mutlu eden destek! Holywood yıldızı Russell Crowe, vizyonun yeni filmlerinden Türk İşi Dondurma'ya sosyal medya hesabından destek verdi.    1900'lü yıllarda geçimlerini dondurma satarak sağlayan ve Avustralya'da yaşayan iki Türk’ün, 1915 Çanakkale Savaşı’nda cepheye gidişlerini konu alan Türk İşi Dondurma filmine, Holywood’dan sevindirici bir destek geldi! Ali Atay, Şebn...

Yeni Zelandalı aktörden mutlu eden destek! Holywood yıldızı Russell Crowe, vizyonun yeni filmlerinden Türk İşi Dondurma’ya sosyal medya hesabından destek verdi. 

 

1900’lü yıllarda geçimlerini dondurma satarak sağlayan ve Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün, 1915 Çanakkale Savaşı’nda cepheye gidişlerini konu alan Türk İşi Dondurma filmine, Holywood’dan sevindirici bir destek geldi! Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Erkan Kolçak Köstendil’in başrollerini paylaştıkları filme ödüllü aktör Russell Crowe sosyal medyadan destek verdi. Crowe, filmin yönetmeni Can Ulkay’ın; “Türk İşi Dondurma, yönetmen monitöründen kareler. Vizyondayız.” paylaşımını yeniden paylaştı.

 

Twitter’da 2 milyon 700 bin civarında takipçisi olan Crowe, yine hikayesi Çanakkale Savaşı’nda geçen, 2014 yılında vizyona girmiş olan Son Umut filminde rol almıştı. Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz ile kamera karşısına geçen Crowe, savaşın ardından Gelibolu’daki savaşta kaybolan üç asker çocuğunu arayan Connor karakterine hayat vermişti.

 

Gerçek bir hikâyeden sinema perdesine uyarlanan filmin yapımını Ayla, Müslüm ve Çiçero gibi yine gerçek hikayeleri izleyenlerle buluşturan Dijital Sanatlar Yapımevi adına Mustafa Uslu yaptı. Filmin müziklerini ise besteci ve piyanist Fahir Atakoğlu gerçekleştirdi. Box Office Türkiye’nin verilerine göre film, ilk 3 gününde 116.559 seyirciyi sinema salonlarına çekerek 1.948.572,46 TL hasılat yaptı.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle