Türkiye ve İran’dan Ortak Bir Film Geliyor: Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

Türkiye ve İran’dan Ortak Bir Film Geliyor: Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

  20 Mart 2019

  585 Okunma

İranlı yönetmen Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmenliğini üstlendiği, Yusuf Çim ve Afsaneh Pakroo’nun başrollerini paylaştıkları Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, 29 Mart 2019’da vizyona giriyor!   Türk ve İran ortak yapımı yeni bir film geliyor! Hüzzam Film adına Alp Tekin'in yapımcılığını gerçekleştirdiği, Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve Sertaç Baycan’ın senaryosunu kaleme aldığ...

İranlı yönetmen Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmenliğini üstlendiği, Yusuf Çim ve Afsaneh Pakroo’nun başrollerini paylaştıkları Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, 29 Mart 2019’da vizyona giriyor!

 

Türk ve İran ortak yapımı yeni bir film geliyor! Hüzzam Film adına Alp Tekin’in yapımcılığını gerçekleştirdiği, Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve Sertaç Baycan’ın senaryosunu kaleme aldığı Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, 29 Mart’ta izleyiciyle buluşuyor!

 

Yusuf Çim ve Afsaneh Pakroo’nun başrollerini paylaştıkları filmin kadrosu ise Ali Burak Ceylan, Hazal Türesan, Ayşen İnci, Semra Dinçer, Alihan Türkdemir, Azerbaycanlı şarkıcı Çinare Melikzadeh ve İranlı oyuncu Pejman Bazeghi’den oluşuyor.

 

Çekimleri İran ve İstanbul’da gerçekleştirilen film, yaklaşık 7 haftada çekildi. Çekimler sırasında küçük bir kaza da yaşandı. Filmdeki hikâyede, motorun üstünde polisle kovalamaca sahnesinin çekimi sırasında oyuncu Ali Burak Ceylan, yüksek hızdan dolayı küçük bir kaza atlattı. Çekimleri 3 günde gerçekleşen takip sahnesi için drone görüntüleri de çekildi.

 

Restoran kuryecisi olan ama hayali şarkı söylemek olan Emre’nin aşk çıkmazını anlatan filmin genel hikayesi şöyle: Emre, bir restoranda motorlu kurye olarak çalışmakta olan ancak hayali şarkı söylemek olan bir gençtir. Zaman zaman Çocuk Esirgeme Kurumu’nda şarkı söyleyerek çocuklara konser veren Emre’nin yeteneği, televizyon yapımcısı Ayla’nın dikkatini çeker. Emre’ye kendini kanıtlaması için bir fırsat veren Ayla’nın destekleri ile Emre, üne kavuşur. İstanbul’a iş nedeniyle gelen Delara ve Emre’nin tanışması, aralarında bir aşkın başlamasına sebep olur ancak Emre’ye gönlünü kaptırmış olan Ayla, bu ilişkiyi başlamadan bitirmek niyetindedir.

 

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, 29 Mart 2019’da sinemalarda izleyenlerle buluşacak!

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle